R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
CONIÁŠ

CONIÁŠ

20.9. 2017 - Ve středu 20. září si v 17 hodin budeme povídat o akci CONiáš: V erbu lva. Naším hostem bude Míla Linc, jeden z organizátorů akce.

CONiáš: V erbu lva

Už pojedenácté se v Městské knihovně v Praze odehraje tradiční jednodenní akce CONiáš, a to v sobotu 23. září od 10.00.

Letošní téma oslavuje zlatý věk české fantastiky, tak si to pojďme užít! Čekají nás skvělí hosté, jako jsou Jarek Mostecký, Pavel Renčín, Jiří W. Procházka, Jindřich Rohlík, Leoš Kyša a mnozí další, nejenom ti známí, ale i nadějní nováčci, třeba Michal Šefara nebo Pavel Bareš. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program, jako je Fantastická výměna knih, plackovač i s nadaným malířem, retroherna, knihovní únikovka a další, a to vše v centru Prahy, v Ústřední knihovně na Mariánském náměstí 1, Praha 1, v blízkosti stanice metra či tramvaje Staroměstská.

A co je vlastně knihovní únikovka? Vydáte se po stopách tajemného vraha, který zamordoval nebohého spisovatele Fridolína Šlapetku. Únikovka byla testována na členech redakce Pevnosti, a časopis vychází stále, takže se není čeho bát.

Na všechny čekají skvělé dárky, třeba knihy poskytnuté nakladatelstvím Brokilon, a za heslo získané v zapeklitém kvízu i letošní tematická placka.

Už se také tak těšíte jako my?

Aktuální informace najdete na www.facebook.com/conias.knihovna nebo na webu  www.mlp.cz/conias.

bez autora