R1 Goat
Právě hraje:
AM 180
00:00 - 06:00
on-line přehrávač
HELPING IS PROGRESSIVE – BENEFIČNÍ KONCERT

HELPING IS PROGRESSIVE – BENEFIČNÍ KONCERT

6.9. 2017 - Ve středu 6. září si v 17 hodin budeme povídat o benefičním koncertu Helping Is Progressive.

V sobotu 9.9. se uskuteční na Lodi Tajemství benefiční koncert na podporu nestátní neziskové organizace Progressive o.p.s.

Obecně prospěšná společnost PROGRESSIVE je nestátní nezisková organizace, která reaguje pružně a adekvátně na potřeby současné společnosti s důrazem na děti, mládež a mladé dospělé. Již od svého vzniku se organizace zaměřovala na specifickou protidrogovou prevenci, především na harm reduction programy. Mezi hlavní cíle organizace patří prevence HIV/AIDS, ochrana veřejného zdraví a poskytování odborného poradenství v oblasti závislostí. Pracuje nejen s lidmi, kteří již návykové látky užívají, ale také s rodinnými příslušníky, partnery, přáteli těchto osob. Realizuje se rovněž na poli primárně preventivních aktivit.

Na koncertě bude možné zakoupit limitovanou edici sítotiskových plakátů, kterou pro benefici exkluzivně připravil Michalu Kukačka z grafického studia Les kanců. Výtěžek podpoří rozvoj služeb Progressive o.p.s. a umožní tak efektivnější práci  s osobami, které jsou závislé na návykových látkách.

Více info na: http://www.progressive-os.cz/

Vystoupí:

BONUS & MARY C (Rap – Praha)
https://www.youtube.com/watch?v=Jv1wTvwdq2g


KOVADLINA (HC/Punk – Praha)
https://www.youtube.com/watch?v=QDpDkB2zhk8


FLOWERS FOR WHORES (HC – Praha)
https://www.youtube.com/watch?v=AK-49AHg5Q0


HOPES (HC – Liberec)
https://www.youtube.com/watch?v=4Jw94teCUns


KDY: Sobota 9. 9.
KDE: Loď Tajemství
START: 18:00
VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

bez autora