R1 Goat
Právě hraje:
REFLEKTOR
20:00 - 21:00
on-line přehrávač
KONEKTOR

KONEKTOR

27.4. 2017 - Ve čtvrtek 27. dubna si budeme ve 14 hodin povídat s Ivetou Černou a Editou Štrajtovou o nové vzdělávací platformě KONEKTOR.

Nová vzdělávací platforma Konektor představí zákulisí příprav krakovského festivalu Unsound a více

Konektor a Petrohradská kolektiv představují novou vzdělávací platformu pro místní nezávislou hudební scénu. Program pravidelných setkání, která se budou konat v prostorách bývalé čokoládovny v pražských Vršovicích, vytvoří jedinečnou možnost pro výměnu zkušeností a networking. Účastníkům také zprostředkuje praktické informace v mnoha oblastech – od administrativy a financování, přes propagaci, po nové technologie. První Konektor se uskuteční v sobotu 29. dubna a kromě diskuzí a workshopu nabídne také unikátní one-to-one schůzky s hosty programu, společný brunch a podvečerní koncert. 

První Konektor v Praze přivítá organizátory krakovského festivalu Unsound, který je považován za jeden z nejprogresivnějších evropských festivalů představujících současnou nezávislou, experimentální a klubovou hudbu. Za patnáct let své existence si Unsound získal hudební komunitu nejen eklektickým výběrem té nejsoučasnější tvorby, ale také kurátorským přístupem, který iniciuje výjimečné kolaborace mezi umělci a dává prostor netradičním koncertním formám a audiovizuálním projektům. K mezinárodnímu renomé festivalu pomohly mimo jiné zahraniční spolupráce, díky kterým Unsound cestoval do New Yorku, Londýna, Adelaide, Minsku, Prahy, a dalších měst. V rámci programu Konektoru umělecký ředitel Mat Schulz představí dramaturgickou a komunikační strategii festivalu, výkonná ředitelka a kurátorka Gosia Płysa odhalí organizační zákulisí příprav a promluví o tom, jak Unsound financuje své aktivity. 

Další z hostů programu, Social Media Specialist ze Social@Ogilvy a bývalý šéfredaktor online magazínu indie-music.cz, Jan Fryč představí tipy na efektivnější využívání sociálních sítí k propagaci umělců i akcí. Unikátní složkou programu budou one-to-one schůzky, během nichž budou účastníci moci s hosty programu konzultovat své projekty. 

Vzdělávací program, který je určený především pro místní promotéry, pořadatele festivalů, zástupce hudebních vydavatelství a klubů i hudebníky doplní vystoupení jednoho z objevů současné české elektronické scény – producenta Izanasze, který v koncertní premiéře představí svou letošní nahrávku Fāl-gūsh na pomezí dronu, ambientu a noisu. 

Vstupenky na celodenní program, v jejichž ceně je také brunch, jsou v prodeji za 250 Kč na www.goout.cz.   

KONEKTOR je realizován za finanční podpory hlavního města Prahy a Ministerstva kultury ČR. Hlavním mediálním partnerem je Radio Wave. 

KONEKTOR #1
Petrohradská 13, Praha 10
29. 4. 2017
vzdělávací program: 11.00 – 18.15
koncert: 19.00
250 Kč (pro účastníky celodenního programu)

80 Kč (koncert)

 

www.facebook.com/musickonektor

www.petrohradskakolektiv.com

bez autora