R1 Goat
Právě hraje:
BLN
13:05 - 15:00
on-line přehrávač
ROCK FOR CHURCHiLL 2016

ROCK FOR CHURCHiLL 2016

16.8. 2016 - V úterý 16. srpna si ve 14 hodin budeme povídat o letošním ročníku festivalu Rock for Churchill.

26. – 27. 8. 2016
Vroutek, areál Myslivna

www.rfch.cz


HLAVNÍ STAGE:
Dub FX (AU), Modestep (UK), Nneka (NG), Dub Inc (FR), Dubioza Kolektiv (BA), Balthazar (BE),Monkey Business, Iné Kafe (SK), Vypsaná fixa, Prago Union, Skyline, Fast Food Orchestra, MydyRabycad, Zrní, Xavier Baumaxa, The Rocket Dogz a další.

DJ STAGE:
TC (UK), The Upbeats (NZ), S.P.Y (UK), Crissy Criss (UK), Alexander Robotnick (IT),Mikkim, Pixie, Suki, Bifidus Aktif& Akira, Bass Beast Kru, Alert, DJ Robot & Radimo & Tomáš Konůpka, Saku, Green R, Rich, Jahmusic Lightaz, Babylon Rocker, Pendapon vs. TNC.

Závěrečný prázdninový víkend se můžete už tradičně těšit na poslední velkou akci léta – festival Rock for Churchill, který proběhne 26. a 27. srpna v městečku Vroutek, jenž leží na půli cesty mezi Prahou a Karlovými Vary. Rock for Churchill se v posledních letech těší stále větší oblibě u hudebních fans, kteří kromě pestré dramaturgie oceňují vyhlášenou pohodovou atmosféru a kouzlo přírodního areálu Myslivna. V loňském roce festival zabodoval hned ve dvou hudebních anketách – získal 3. místo v Best COOL fest 2015 a nominaci na Venue roku cen hudební konference Nouvelle Prague. Dvoudenní vstupenky za 800 Kč (+ případné poplatky) můžete získat jen do 30. června. Od 1. 7. se cena zvedá na 900 Kč. Info o místech předprodeje najdete na https://www.rfch.cz/vstupenky/. Poslední dva ročníky festivalu byly vyprodané, pokud se na Rock for Churchill chystáte, doporučujeme pořídit vstupenky včas.

Letos se na dvou scénách představí desítka zahraničních kapel a DJs doplněná o špičku domácí nezávislé scény. Do Vroutku přijede fenomenální australský performer Dub FX, který přímo před očima užaslých diváků tvoří pozoruhodnou kombinaci rytmů od drum and bass přes hip hop až po reggae či dubstep. V české festivalové premiéře se představí úžasná soul-reggae zpěvačka Nneka. Pro fans našláplé bass music pak pořadatelé připravili lahůdku v podobě britských Modestep. Svůj balkánský energy koktejl na Myslivně bude servírovat bosenská parta Dubioza Kolektiv, milovníky reggae a dubu potěší francouzští Dub Inc a pro vyznavače indie pop-rocku dorazí belgičtí Balthazar. DJ stage bude kralovat hned pětice zahraničních headliners – TC, TheUpbeats, S.P.Y, CrissyCross a Alexander Robotnick. Kompletní program najdete na festivalovém webu https://www.rfch.cz.

RFCH 2015 aftermovie


www.rfch.cz
www.facebook.com/rfchfest

www.instagram.com/rfchfest
www.twitter.com/rfchfest

bez autora