GRANDPRIX BEROUN

GRANDPRIX BEROUN

22.6. 2016 - Ve středu 23,června od 17 hodin rozhovor o akci, která se koná následující víkend - Grandprix Beroun. Za organizátory dorazí Honza Bašný a závodník Maxim Habanec - vítěz z roku 2014.

BEROUN GRANDPRIX - SKATEBOARD & MUSIC FESTIVAL

GrandPrix Beroun se uskuteční 25.6. 2016.

GrandPrix Beroun debutovala 22.5.2010 jako závod ke slavnostnímu otevření betonové skate plazy v Berouně a rychle se stala největší sportovně-hudební událost ve středoevropském regionu.

Letos bude v areálu bude nejlepších 30 profesionálních skateboardistů ze 20ti zemí světa, kteří si rozdělí dotaci závodu přes 250.000,- Kč. Skateboardové mistrovství i hudební festival se bude jako již tradičně konat v areálu berounského skateparku, jen 15km od Prahy. Svou účast potvrdili vítězové světových pohárů i prestižních X-Games. GrandPrix Beroun je akcí pro pozvané jezdce doslova z celého světa.

V ranních hodinách se uskuteční závody amatérů a kategorie žen, po skončení finále kategorie PRO se pojede kategorie BEST TRICK. Ve festivalové části dne, která začíná v 18:30 se vám představí největší hvězdy středoevropské hudební scény, vystupující ze 2 hudebních pódií.

Hudební produkce ze 3 různých míst:
- Excelent Live Stage – pro živé koncerty
- Jagermeister Tatra - DJs
- Monster Energy Party zóna – 30x10 metrů party stan pro afterparty

Hvězdy festivalu:
- ORIKOULE - Orion & James Cole
- VLADIMIR 518 / LA4 / MIKE TRAFIK
- SMACK

DJs: LU2, Akvamen, Lucky Boy, NobodyListen, Mike ROCK (Francie)

http://www.grandprixberoun.cz/

bez autora