LET IT ROLL OPEN AIR 2016

LET IT ROLL OPEN AIR 2016

22.6. 2016 - Ve středu 22. června si ve 14 hodin budeme povídat o letošním Let It Roll Open Air. Naším hostem bude Ondřej Vrba.

28. – 29. 30.7. 2016
letiště Milovice, Česká republika


hem krátkých osmi let se pořadatelům Let It Roll Open Air podařil husarský kousek - z malého festivalu u Starých Ždánic vybudovali událost světové úrovně, která každé léto spojuje na jednom místě desetitisíce fanoušků DnB z celé zeměkoule. A stejně jako každý rok, i letos chtějí pořadatelé posunout laťku zase o kousek výše. Na co vše se tedy mohou návštěvníci na konci července těšit?

Na pódiích festivalu, kterých je zatím ohlášeno 7, se představí doposud nejsilnější line-up v historii čítající přes 220 zahraničních i českých jmen. V jeho čele stojí světová extratřída Chase & Status, Andy C, High Contrast, Netsky, Camo & Krooked, Pendulum, Wilkinson, Noisia a Delta Heavy, ale to je skutečně jen ta pomyslná špička ledovce - výběr účinkujících je natolik pestrý, že si na své příjde opravdu každý.

I tentokrát je line-up rozdělený na jednotlivé žánrové noci, z nichž každá reprezentuje trochu jiný subžánr DnB a jiné producenty a DJs. Ke slovu se tento rok dostanou Hospital Records, Ram Records, Viper Recordings, Noisia Invites, Blackout, Eatbrain, NeurofunkGrid, Exit Records, Fokuz Recordings, Med School, Bass Beast a Rough Tempo.

Jak už se stalo zvykem, kromě špičkové hudby mohou návštěvníci festivalu očekávat také originální design jednotlivých pódií, jimž vévodí obrovská hlavní stage, na které si pořadatelé dávají obvzláště záležet a na které se také tradičně odehrává pompézní zahajovací show.

Brány festivalového prostoru se navíc otevřou již v průběhu dne, kde si zájemci budou moci zpříjemnit odpoledne množstvím zajímavých aktivit - např. si zkusit skimboarding, zúčastnit se graffiti jamu, zchladit se ve vodní bitvě nebo si prostě jen odpočinout v chill out zóně. Občerstvit se můžete v některém ze stánků s různorodou nabídkou jídel a nápojů.

Lístky na tento jedinečný festival, který se koná od ve dnech 28. - 29. - 30.7. v areálu letiště Milovice, se dají pořídit v předprodeji v síti Ticketportal.    

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE A ODKAZY K FESTIVALU:
A-CRAY / AKOV / A.M.C / ANDY C / AGRESSOR BUNX / ANILE / AUDIO / B-COMPLEX / BENNY L / BLACK SUN EMPIRE / CAMO & KROOKED / CALYX & TEEBEE / CHASE & STATUS / CULTURE SHOCK / CURRENT VALUE / COPPA LIVE / CRITICAL SOUND SYSTEM FT EMPEROR & KASRA / CHANGING FACES / CRUK / DBRIDGE / DREAZZ / DIMENSION / DJ MARKY / ED RUSH & OPTICAL / ETHERWOOD / FABIO / FLECK / FRANKEE / FRED V & GRAFIX / FRICTION / HIGH CONTRAST / HUMANATURE / HYBRID / ICICLE / INSIDEINFO / JADE & MINDSCAPE / JUNE MILLER / JOHN B / KASPER / KENNY KEN / KEENO / KHRONOS / KRAKOTA / L 33 / LEVELA / LENZMAN / LOGISTICS / LONDON ELEKTRICITY / LSB / MACCA & LOZ CONTRERAS / MACHINE CODE / MACKY GEE / MADUK / MALAKY / MARK SYSTEM / MATRIX & FUTUREBOUND / MEFJUS / METRIK / MOB TACTICS / NICKY BLACKMARKET / NICKBEE / NEONLIGHT / NETSKY / NOISIA / OPTIV & BTK / PENDULUM / PHACE / PYTHIUS / QO & COMPUTERARTIST / RENE LAVICE / ROCKWELL / SATL / SHIMON / SIGNS / SILENCE GROOVE / SKEPTICAL / SMOOTH / SOLIGEN & TYPE 2 / STATE OF MIND / THE CLAMPS / THE PROTOTYPES / THE UPBEATS / TELEKINESIS / TREI / UNKNOWN ERROR / VOLATILE CYCLE / WHINEY / WILKINSON

HOSTED BY: COPPA / FAVA / INNATE MC / KRYPTOMEDIC / NUKLEAR / SP:MC

Oficiální webové stránky festivalu: www.letitroll.cz, www.letitroll.eu
Facebook page festivalu: www.facebook.com/letitrollcz
Facebook event: https://www.facebook.com/events/529431807233230/
Link na předprodej vstupenek: http://www.letitroll.cz/vstupenky/let-it-roll-open-air-2016-1ab44707.html

Fotogalerie z Let It Roll Open Air 2015:
http://www.letitroll.cz/galerie/let-it-roll-open-air-2015-4239ba33.html
Video z letního festivalu Let It Roll 2015: https://www.youtube.com/watch?v=U8BA9f73TII

bez autora