R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
01:00 - 09:00
on-line přehrávač
KLARA

KLARA

19.4. 2016 - V úterý 19. dubna si ve 14 hodin budeme povídat s Klárou Vytiskovou aka KLARA. o křtu její sólové desky v Roxy.

Klára Vytisková pokřtí jako KLARA. svou debutovou desku v ROXY

Klára Vytisková aka KLARA. dokončila na konci minulého roku svou debutovou desku Home, která emotivně reflektuje stěžejní změny v jejím životě. Na jaře vyráží se svou novou kapelou na turné, které vyvrcholí Křtem v pražské ROXY. Jako předskokan vystoupí nová výrazná postava na scéně, Lazer Viking a po Křtu bude
nekonečnáafterpárty.

KLARA.
 je sólový projekt Kláry Vytiskové, frontmankyelektropopové kapely Toxique. Už na začátku roku 2013 začala v domácím studiu dávat dohromady první písničky a vyšla ven se singly SurvivalCountry Girl. Při dokončování desky se jí narodila dcera a tak sólový debut “Home" spatřil světlo světa až na konci listopadu loňského roku. Před vydáním zveřejnila duet se svojí sestrou Terezou aka Ednou Green - Home. Vydání desky provázel singl Forever, který složila Klára jediný jako čerstvá máma a křehce pojednává o zranitelnosti lidí, kteří hluboce milují.

Domov byl pro mladou zpěvačku, která trávila posledních deset let ježděním s kapelou po světě, důležité téma. Změna, kterou nastavilo její manželství, mateřství a vlastní domov v ní vyvolala mnoho emocí a právě z nich poskládala písničky na tuto desku. Je v ní slyšet mimo jiné i severský elektropop a soul, na kterém Klára vyrůstala.

Klára pokřtí svojí desku 20.4. podpořena živou kapelou v sestavě (Tereza Vytisková - synth/drumpad/voc, Matěj Belko - bass/guitar/voc, Adam Koller - drums/drumpad a Jan Aleš -keys/synth).  Jako support vystoupí kapela jednoho šikovného kluka, jeho kytary a kompu - Lazer Viking. Koncertem křest nekončí, jako DJ nastoupí Klářina kamarádka Anche Er a dj Mr.Moustache, který Kláře povedeně zremixoval píseň Survival, bonus track z desky Home.

20. 4. 2016, Open: 19:00
KLARA. @ ROXY
Křest alba Home

FB událost: www.facebook.com/events/771334596331364

Vstupenky/Tickets: 220czk + popl.
V Café NoD za zvýhodněnou cenu/advantagedprice: 235 czk
GoOut: https://goout.cz/cs/listky/klara-krest-desky-home/lil/
Ticketportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920918
Ticketpro: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/684238/klara-krest-desky-home-support-lazer-viking

Video:

KLARA. – Forever: https://www.youtube.com/watch?v=ewwEbHUYp3o
KLARA. – Survival: https://www.youtube.com/watch?v=n8JdOnuiHNg

:: ROZHOVOR KE STAŽENÍ ZDE

bez autora

reklama