R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
01:00 - 09:00
on-line přehrávač
JARNÍ MIGHTY SOUNDS

JARNÍ MIGHTY SOUNDS

8.4. 2016 - V pátek 8. dubna si ve 14 hodin budeme povídat o jarním Mighty Sounds. Našimi hosty budou Woody z Rocket Dogz, Vladimir 518 a Markéta Štechová jako jeden z organizátorů.

Talco a Acidez na Jarním Mighty Sounds v Meetfactory

Už 9. dubna 2016 si fanoušci můžou v předstihu užít trochu z pověstné atmosféry festivalu Mighty Sounds. V Meetfactory se na výjimečném jarním Mighty mejdanu sejdou Talco, Acidez nebo třeba Vladimir 518 na samostatném vystoupení i společně s The Rocket Dogz.

Rok je dlouhá doba, takže si pojďme čekání na festival Mighty Sounds, který letos proběhne 22. – 24. července  v Táboře, trochu ukrátit. Už 9. dubna organizátoři v Praze v Meetfactory naservírují luxusní latino ska-punk v podání Talco, kteří mimo jiné předskakovali Ska-P na jejich posledním pražském koncertě. K nim se připojí mexičtí hc-punkoví Acidez, hrdí následovníci Exploited nebo Casualties. Mighty mix doplní reggae kouzelník Rocky Leon, domácí Vladimir 518 ve skvělé kombinaci s rockabilly The Rocket Dogz i v samostatném setu, nebo čeští psychobilly klasici The Gangnails.

Sestavu doplní Discoballs, ska-punk z Německa v podání The Prosecution a domácí Criminal Colection, Krang a Just Wär. Poté, co ze sebe kapely naživo dostanou všechno, nastoupí DJs Rambo & Zadnice, kteří obstarají poctivou afterparty. Celá akce startuje už v 15:30 a veškeré informace včetně předprodeje vstupenek lze nalézt na www.mightysounds.cz.

* Jarní Mighty Sounds *
Praha, Meetfactory
9. dubna 2016
start: 15:30

Talco (IT), Acidez (MEX), Rocky Leon (US/AT), Vladimir 518 + The Rocket Dogz,
Vladimir 518 (samostatný koncert), The Rocket Dogz (samostatný koncert), Discoballs, The Gangnails, The Prosecution (DE), Criminal Colection, Just Wär, Krang
afterparty: Djs Rambo&Zadnice

předprodej: 390 Kč na goout.cz, mightysounds.cz
na místě: 450 Kč
FB event: https://www.facebook.com/events/437009203168171/

bez autora

reklama