PROCES

PROCES

15.12. 2014 - V pondělí 15. prosince si v 18:40 budeme povídat o představení Proces tanečnice a choreografky Dory Hoštové. Na rozhovor dorazí také její herecký a taneční kolega Jan Čtvrtník.

...bez příběhu, bez emocí, beze smyslu...bez humoru, bez režie, bez nadhledu... trapný, nudný, dlouhý... prázdný, nahý, krátký... bez konce a bez názoru.

Pořád málo a přesto příliš moc!


Oceňovaná tanečnice, choreografka a pedagožka Dora Hoštová uvede ve středu 17.prosince své nové autorské představení s názvem Proces. K vlastní tvorbě se Hoštová vrací po téměr čtyřleté přestávce a její dlouho očekávaná inscenace bude poslední premiérou Experimentálního prostoru NoD v roce 2014. Kam až dokáže v představení zajít?

Popis sotva vyjádří dění najevišti, jediné, co lze udělat, je představení zažít. A hledá se smysl. Sledujete ohromující výkony, kulisa střídá kulisu.Ale není to i tak přece jenom málo? Tvůrčí tým Procesu dotváří herec Jan Čtvrtník a dramaturgyně Marta Ljubková, představení doplňuje živou hudbou JohanaŠvarcová. Kdo a co nakonec bude hrát?

"Dora patří k originálním tanečníkům a choreografům, kteří se snaží stale hledat nové způsoby vyjádření a má tak v dramaturgii NoDu své místo. Představení Proces kolem sebe navíc vyzařuje auru dobrodružství," dodává dramaturg Experimentálního prostoru NoD Adam Halaš.

"Myslím, že Dora Hoštová se nyní nachází v přelomovém moment života a že stejně přelomový bude I Proces," slibuje.

Vstupenky v ceně 250 Kč / 150 Kč je možné zakoupit či zamluvit online na webu goout.cz či každý všední den od 16:00 do 20:00 v Experimentálním prostoru NoD, Dlouhá 33, Praha 1.


Vstupenky: http://goout.cz/cs/divadlo/proces/hudx/#"T":"17.12.2014_20:00"

www.nod.roxy.cz

bez autora

reklama