Raw Art Wrestling Finále

Raw Art Wrestling Finále

13.6. 2014 - V pátek 13. června si ve 14:50 budeme povídat o finále Raw Art Wrestling.

V sobotu 14. června budete svědky velkého finále prvního ročníku digitální tvorby Raw Art Wrestling. Ceny pro výherce jsou naprosto fantastické a nic podobného tu ještě nebylo. Ten nejlepší z nejlepších si odnese ceny za bezmála 100.000,- korun! Fantastický tablet pro profesionály CINTIQ 22”, k tomu surftrip do Francie pro 2 osoby a tím to zdaleka nekončí. A na své si přijdou i nadšení fanoušci, kdy jeden vylosovaný si odnese tablet Intuos. K digitální řežbě budou hrát Youpisashi dj’s a korunu večera nasadí BigBoss parta Vladimír518 + DJ Mike Trafik a Refew kteří dají říznej support umělcům!

Čekejte opět čtyřčlennou porotu, která nadiktuje téma večera a ve spolupráci s fanoušky rozhodne o velkém králi jelimánovi české digitální ilustrace. Odborná porota ve složení Jan Hunter Doležálek (přední český speedpainter a autor mnoha knižních obálek) Tomáš a Martin Zachovi ze 3AX ateliéru (kde se kreslí jako o život) a Vladimír 518 (ilustrátor a designér mnoha plakátů a knih a příležitostný recitátor vás bude provázet celým večerem.

Ceny přináší studio DRAWetc., Wacom, Heineken a Jagermaister. Čekejte že příští ročník bude ještě větší, lepší a nově i analogový! Vzduchem tedy budou lítat bitmapy, vektory a teď i akryly, spreje, prostě cokoliv, protože pořád je to WRESTLING!

Zároveň vyhlašujeme “POSÍLEJTE PŘIHLÁŠKY DO DRUHÉHO ROČNÍKU RAWu”, vyplň formulář na www-r-a-w.cz do 30. června 2014.

Druhý ročník Raw Art Wrestlingu bude mít 2 soutěžní kategorie. Klasický “digitální RAW” - digitální ilustrace a nově obor ”analog RAW”- ruční ilustrace. Čeká nás 1 kolo měsíčně, start v září 2014. Základní pravidla jsou u obou oborů stejná: 120 minut, téma se vyhlásí na místě, porota 4 hlasy + 1 hlas publika. Barvy, spreje, tužka, grafický designer, ilustrátor, 3D grafik, cokoliv, kdokoliv - nejsou žádná pravidla je to wrestling! Nábor wrestlerů je omezen 12 wrestleru v digitálu a 12 wrestlerů do analogu.

Přístí ročník bude pořádat studio DRAWetc. v čele s Vladimírem Strejčkem, hlavním partnerem WACOM, za podpory Jägemiestru, Heinekenu, Bigbookbrotherhood ….

Přijď a rozhodni s porotou o vítězi!

KDE?
Podnik PODNIK na Vltavské, v nádherné kachlíkové funkcionalistické budově – Bubenská 1, Praha 7

V KOLIK?
začátek ve 21.00hod

teaser: https://vimeo.com/96717506  
fcb event: https://www.facebook.com/pages/RAW/150512538441987

bez autora