KRAV MAGA

KRAV MAGA

9.9. 2016 - V pátek 9. září si ve 14 hodin budeme povídat o systému sebeobrany Krav maga. Naším hostem bude Michal Otipka.

Naučte se bránit. Skutečně bránit systémem KRAV MAGA!

Po roce na karate možná přerazíte hřbetem ruky dvě cihly, na kickboxu třeba uděláte rozštěp jako Jean-Claude Van Damme. Dvanáct měsíc juda vás možná naučí, jak padat ze schodů. K čemu vám to ale je, když se dostanete do opravdového průšvihu, třeba když vás přepadnou na ulici nebo při potyčce v baru? Po roce na krav maga v takových chvílích budete vědět, co dělat.

Krav maga totiž není sport, ale reálná sebeobrana. Proto je tento izraelský bojový systém v současnosti považovaný za nejúčinější sebeobranu na světě. Klub Krav Maga Praha, člen International Krav Maga Federation (IKMF), každý rok v září organizuje nábor do nových tříd a zve na něj všechny, kteří chtějí umět bránit sebe a své blízké, ale také chtějí udělat něco pro svou fyzičku a postavu.


Sebeobranný systém krav maga, z hebrejštiny volně překládáno jako „boj zblízka“, cvičí armádní a policejní jednotky mnoha zemí, od Izraele, přes USA, Brazílii, Kostariku, londýnskou metropolitní policii, po finské nebo polské speciální jednotky. Pozadu nezůstává ani česká policie. Poslední výcvikový seminář pro zásahové jednotky se uskutečnil začátkem v září v Praze. Civilní verzi se učí statisíce studentů po celém světě.


Hlavním cílem instruktorů z International Krav Maga Federation (IKMF) je naučit kohokoliv, nehledě na věk, pohlaví, fyzické schopnosti a zkušenosti. Krav maga je styl zajímavý jak pro osoby hledající skutečnou sebeobranu, tak i pro ty, co si chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti na poli bojových sportů. Krav maga je prostě stylem, který nabízí nejefektivnější techniky obrany před všemi typy útoků.


Velmi dobrých výsledků studenti dosahují relativně brzy díky trénováním efektivních technik, agresivity, bojového ducha, povědomí o okolí, vyjednávání a vyhýbání se konfliktním situacím. Nedílnou součástí výcviku krav maga je schopnost rozpoznat.

Další informace o trénincích a krav maga najdete na:
www.kravmaga.cz.

www.facebook.com/KravMagaCZ


bez autora