R1 Goat
Právě hraje:
ZDENĚK HNYK
10:05 - 11:40
on-line přehrávač
DO PRÁCE NA KOLE: ZACHRAŇ MĚSTO!

DO PRÁCE NA KOLE: ZACHRAŇ MĚSTO!

5.3. 2018 - Soutěž Do práce na kole vyzývá: Zachraň město!

Města plná smogu, hluku, špatně parkujících aut? Kanceláře přetékající frustrací a stresem? Tisíce lidí z celé republiky jdou do akce!

Zaregistrujte se do výzvy Do práce na kole a zkuste společně s kolegy nebo spolužáky jezdit celý květen do práce či školy na kole, chodit pešky nebo běhat! A proč?

Uděláte něco pro své zdraví, pobavíte se s kolegy, vyhrajete super ceny a ještě pozitivně proměníte své okolí.

Nečekejte s registrací
Registrace na www.dopracenakole.cz jsou nejvýhodnější právě teď. Každý účastník dostane triko s ekologickým potiskem z biobavlny a možnost využít řadu akcí zdarma. A nakonec vyhrát třeba outdoorový zájezd, cyklovybavení nebo něco na sebe.  Nevítězí jen sportovci, jde především o pravidelnost. Hrdinou tak může být každý!

VOSTO5 jdou příkladem
Na kole po Praze jezdí i tvůrci z divadla VOSTO5, kteří jsou tvářemi letošního ročníku a zahráli si také v novém videu od Jana Látala.„Nejsem moc soutěžní člověk, protože život podle mě není soutěž, ale usednout na kolo všem doporučuju! Člověk najednou sleduje trošku jiné věci, tím pádem se mu město otevře zase v úplně jiném rozměru. To je podle mě skvělá motivace,“ říká moderátor, herec a režisér Ondřej Cihlář.

Pozvěte kolegy
Co se na soutěži líbilo Barboře Rusínové z Centra Paraple, která vyhrála v pravidelnosti chodců? „Zlepšila se mi kondice, trávila jsem více času na čerstvém vzduchu, po cestě do práce jsem plánovala program na celý den a užívala si přírodu kolem sebe. A po cestě z práce jsem si chůzí pročistila hlavu. Navíc jsem díky tomu po Praze objevila několik krásných zákoutí, než když jsem jezdila tramvají nebo metrem.“

Zkusíte to taky? Více na www.dopracenakole.cz

bez autora