R1 Goat
Právě hraje:
INTRO
00:00 - 01:30
on-line přehrávač
NOC VE MĚSTĚ V DOXU

NOC VE MĚSTĚ V DOXU

4.6. 2019 - Noc ve městě aneb tuto noc se vyplatí neusnout…

Zažijte nečekané, objevte nepoznané, zakuste jiné plynutí času. Mezinárodní divadelní soubor Farma v jeskyni ve spolupráci s Centrem současného umění DOX připravil neopakovatelný sedmihodinový zážitek. Nechte na sebe působit tvorbu oceňovaného souboru, který ve své tvorbě stírá hranice mezi žánry fyzického, tanečního, hudebního divadla a činohry, putujte současnou architekturou Centra DOX jako labyrintem a zkoumejte své emoce.

Noc ve městě
v pátek 14. nebo v neděli 16. června 2019
od páté odpolední do půlnoci

Pokud vás láká zážitková cesta spojená se silným uměleckým zážitkem, neměli byste minout událost, která se odehraje za letní noci v holešovickém Centru DOX. Tamní rezidenční soubor Farma v jeskyni zde během sedmi hodin odehraje tři představení: Informátoři vycházejí ze skutečných skrytých kriminálních praktik nadnárodní potravinářské korporace; inscenace o stáří Navždy spolu! s performerkami Hanou Varadzinovou a Eliškou Vavříkovou, které zapojily pražské seniory bez jakékoli předchozí jevištní zkušenosti a alespoň zde se jim podařilo překlenout mezigenerační propast, jež je v běžném životě až příliš často zřejmá; a scénickou kompozici na pomezí koncertu a fyzického divadla Útočiště, jež vznikla na základě rozhovorů s komunitou mladých lidí v Londýně, kteří na útěku prožili mezní životní situace.

Noc ve městě ale nejsou jen tři představení za sebou, je to celistvý zážitek s dalším doprovodným programem. Také poznáte běžně nedostupná místa Centra DOX a sálu DOX+ nebo zažijete Vzducholoď Gulliver v úplně jiném světle. A protože během sedmi hodin člověku vyhládne, čeká vás i pohoštění s nápoji.

Vstupné: 990 Kč / v ceně tři představení, doprovodný program, občerstvení včetně nápojů
Vstupenky jsou v prodeji na www.goout.cz

Akce probíhá v rámci Pražského Quadriennale 2019.

Více na www.dox.cz

Centrum současného umění DOX
Poupětova 1, 170 00, Praha 7

bez autora