R1 Goat
Právě hraje:
INTRO
00:00 - 01:30
on-line přehrávač
POLSKÝ DEN - PIKNIK V  ZAHRADÁCH

POLSKÝ DEN - PIKNIK V ZAHRADÁCH

6.6. 2019 - Polský den proběhne 15. června....

Jste zváni na Polský den  / Piknik v zahradách, který se koná v sobotu 15. 6. 2019 od 12:00 do 20:00 ve Fürstenberské zahradě na Malé Straně (Velvyslanectví Polské republiky, Valdštejnská 8, Praha 1).

Po roce opět přišel tradiční Polský den, který se koná přímo v zahradách polského velvyslanectví! Veřejnosti jindy nepřístupné prostory Fürstenberské zahrady se promění v ideální místo na „polský piknik s hudbou“. Návštěvníci se mohou těšit na prezentace různých regionů Polska, workshopy pro děti, soutěže o ceny, stánky s tradičními delikatesami a nápoji. Závěr večera návštěvníkům zpříjemní pásmo koncertů, mezi jinými se představí i mix lidové a klasické hudby v podání kapely Vołosi.

Podrobné informace o akci najdete na našem Facebooku a webu.

Akce je určena široké veřejnosti, vstup je zdarma, žádná registrace není nutná.

Podporu při pořádání Polského dne poskytli Velvyslanectví Polské republiky v Praze, Unipetrol, Tauron, Čedok, LOT, 4F, Ziaja, CCC, Inglot, Maspex, Orlen Ochrona, Amica, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Hlavní město Varšava, Město Vratislav, Dolní Slezsko, Opolsko, Zabrze, Krakov, Malopolská turistická organizace,  Tarnovská turistická organizace, Żywe Muzeum Obwarzanka, Radio 1, ČRo Regina, Magistrát hlavního města Prahy, Městské část Praha 1

bez autora