ACIDELIKA OPEN AIR

ACIDELIKA OPEN AIR

15.6. 2019 - Drazí příznivci milého undergroundu a hudební fajnšmejkři, projekt Acidelika se hlásí s již osmým dílem nezávislého festivalu Acidelika Open Air.Vaše smysly i nesmysly budou opět řádně nakrmeny!!!

Acidelika Open Air 2019
21.-23. června
RS Spolana Varvažov
fb event: https://www.facebook.com/events/316119269252390/

The Mover Live /DE/, Warlock /UK/, Millex /DE/, Duke Slammer /UK/, Frank Bean /DE/, S-Max /DE/
Spiritual Sound System, Yukimura, Stanzim, Nitrous, Josef Sedloň, Ans, Dash, Raidem, Quickie, Raveboy, Myclick, Fred, Yan, J.Dušek, Bebe, Morf

Letošní ročník s sebou přináší opravdu originální a pestrý výběr účinkujících a především změnu lokace. Tentokrát nás Acidelika zavede 80km od Prahy do jihočeských lesů, kde se v krásném údolí u řeky Skalice nachází rekreační středisko  Spolana Varvažov. Areál je samozřejmě vybaven pro plnohodnotný pobyt návštěvníků včetně ubytování, stravy a volnočasových aktivit.

Lineup je tentokrát vskutku parádní. Na dvou stagích nabízí zajímavé a netradiční propojení účinkujících, které bychom v ČR dlouho hledali. Poprvé na české půdě vystoupí hned několik zahraničních umělců. Ikona rave techna-německý The Mover Live, který má za sebou přes dvacet let působení na scéně. Z Anglie dorazí Warlock, výborný dj kombinující breaky a  techno s hardcore prvky. Poprvé se v ČR představí také Duke Slammer, kouzelník melodického acid houseu.                      A z Berlína přijedou milí hosté S-max a Frank Bean, kteři reprezentují známé labely KilleKill a Boogizm. Českou scénu budou reprezentovat zkušení djové Radia 1 a mnoho dalších prověřených a kvalitních jmen.

Pokud Acideliku znáte, pak netřeba představovat. Pokud neznáte, tak hoďte starosti za hlavu a 21. června přijeďte mezi milé lidi a skvělou hudbu. Zaručujeme, že budete odjíždět s úsměvem a těšit se na příští rok.  MUSIC IN YOUR SOUL!!!

bez autora