R1 Goat
Právě hraje:
RAO UPPALURI
09:00 - 10:00
on-line přehrávač
SHOTGUN FESTIVAL 2019

SHOTGUN FESTIVAL 2019

12.5. 2019 - Ve dnech 6.-7. září se uskuteční další ročník Shotgun Festivalu, opět v kempu Kristýna u Hrádku nad Nisou.

Jsme zpět s dalším ročníkem. Letošní Shotgun festival, už tradičně reflektující současné klubové dění, jsme naplánovali na  6. - 7. září na dnes již klasickém spotu, v kempu Kristýna u Hrádku nad Nisou. Rádi bychom se pochlubili, jaká fresh jména se nám letos podařilo ulovit do line upu. Nabízíme také praktické informace, třeba jak je to s ubytováním a vstupenkami.

 
Akvizicí, z níž máme letos největší radost, je Pařížan s americkým pasem RON MORELLI, šéf respektovaného vydavatelství L.I.E.S. Jako přípravu na to, co od něj zazní v pátečním hlavním čase, si můžete v předstihu vychutnat jeho skvělý videoset pro tokijský klub
Dommune. Dalším hostem je nizozemská djka a promotérka VAN ANH, ta pro nás rovnou připravuje podcast. Její vystoupení si nenechte ujít.  Ani letos jsme nevynechali berlínské vydavatelství Samurai Music, z něhož v pátek na druhou stage dorazí dvě čerstvá jména: ruský TORN, jehož bezpochyby čeká velká hudební budoucnost. Dalším samurajem je britský nováček SHIKEN HANZO, který představí svůj minimalistický a temný postdrumandbassový zvuk. Jsme velmi rádi, že se nám na festivalu konečně podaří představit undergroundové duo BLOCKS & ESCHER, které už léta hrdě posouvá odkaz pionýrů jako Photek, Boymerang nebo Source Direct. V sobotu na druhé stagi jejich zvuk zazní v podání Wilal Hansena aka Eschera.    

 
První letošní festivalový
podcast připravil hudebník CITTY, Martin pro nás smíchal exkluzivní dj set. Na festivalu se objeví po boku svých přátel z labelu Come in, THE VARIABLE MANa z Berlína a SEGMENT. Jako každý rok jsme do line upu propašovali naše splněné přání a zároveň tip pro vás,  OLI_N & ROBERT z vydavatelství Little Beat Different. Vrací se k nám kamarád MØRETI, léty prověřená a pevná součást tuzemské klubové scény, stejně tak Exhausted Modern a Raphael Kosmos z vydavatelství ENDLESS ILLUSION.

 
Letošní ročník nabízí také dvě tuzemské premiéry. Jednak vystoupení dvojice N BUG a také showcase brněnské polámané party SOUL EX MACHINA. Spojili jsme dva respektované selektory ARK3R & SAT a věříme že jejich společný open set bude fungovat. A na konec pětice djs, bez kterých by to nebylo ono: VOLNEJ PRŮBĚH CREW  [ Stanzim, Touchwood, AhZ, Rade a Nitrous ]


Všechny potřebné informace najdete na facebookových festivalových stránkách
http://bit.ly/ShotgunFestival2019.

Vstupenky: 

Goout : https://bit.ly/2U7Agqw

1. vlna 2day pass 400,- + poplatky [ do 31.5. ]

2. vlna 2day pass 500,- + poplatky [ do 31.7. ]

3. vlna 2day pass 600,- + poplatky [ do 31.8. ]


Doporučujeme si přidat do záložek:

Podcasty : https://bit.ly/2adM2GQ

Ubytování: https://bit.ly/2FQ5pWA

Vstupenky : https://bit.ly/2U7Agqw

bez autora