SHOTGUN FESTIVAL JIŽ O VÍKENDU!

SHOTGUN FESTIVAL JIŽ O VÍKENDU!

5.9. 2019 - Jen hodiny zbývají do začátku letošního ročníku festivalu Shortgun u Hrádku nad Nisou. Poblíž kempu Kristýna už vyrostl areál, v němž se v pátek představí Ron Morelli, Shiken Hanzo nebo Torn, v sobotu pak Escher nebo Van Anh. Lístky budou v prodeji i na místě v pátek i v sobotu

Pařížan s americkými kořeny Ron Morelli z labelu L.I.E.S. je letos nejvýraznějším hostem. Premiéru si v Česku stejně jako on odbyde také nizozemská djka VAN ANH, která se postupně začíná prosazovat i mimo domovinu.

Ani letos festival nevynechá berlínské vydavatelství Samurai Music, z něhož v pátek na druhou stage dorazí dvě čerstvá jména: ruský TORN a další nováček SHIKEN HANZO, který představí svůj minimalistický a temný postdrumandbassový zvuk. Na festivalu se naopak letos objeví zástupce zavedeného undergroundového dua BLOCKS & ESCHER, které už léta posouvá odkaz pionýrů jako Photek, Boymerang nebo Source Direct. V sobotu na druhé stagi jejich zvuk zazní v podání Wila Hansena aka Eschera.

Shotgun festival dlouhodobě dává velký prostor také tuzemským interpretům, letos se vrací král techno moduláru CITTY. Na festivalu se objeví po boku svých přátel z labelu Come in, THE VARIABLE MANa z Berlína a SEGMENT. Nenápadnými, ale vzácnými hosty letos budou OLI_N & ROBERT z vydavatelství Little Beat Different. Do Hrádku se vrací MØRETI, léty prověřená a pevná součást tuzemské klubové scény, stejně tak Exhausted Modern a Raphael Kosmos z vydavatelství ENDLESS ILLUSION.

Letošní ročník rozsvítí MAESS, umělecká skupina z Brna. Má za sebou spolupráci s projektem Ephemeron, Špilberk open airem nebo legendárním brněnským klubem Herna. Jméno skupiny v sobě spojuje výrazy MASS (mše) a MESS (chaos). Mše jako čistota a harmonie stojí proti chaosu a nahodilosti nepořádku. Tyto dva protikladné postupy se v tvorbě MAESS jeden bez druhého neobejdou. Klíčový je samozřejmě především zvuk, znít bude Funktion One vyladění experty z Force Production.


Všechny potřebné informace najdete na facebookových festivalových stránkách
http://bit.ly/ShotgunFestival2019.

Doporučujeme si přidat do záložek:

Podcasty : https://bit.ly/2adM2GQ

Ubytování: https://bit.ly/2FQ5pWA

Vstupenky : https://bit.ly/2U7Agqw

bez autora

reklama