U-PRAG VYDÁVÁ NOVOU DESKU

U-PRAG VYDÁVÁ NOVOU DESKU

8.5. 2019 - U-Prag přichází s novinkou Perspective a zvou na křest alba

Skupina U-Prag se po čtyřech letech ohlašuje s novým hudebním materiálem. Singl Perspective je předzvěstí nové desky SOME KIND OF MUSIC, která vychází v půlce května 2019. Slavnostní křest proběhne 17. května 2019 v Paláci Akropolis, kde U-Prag vystoupí v kompletní sedmičlenné sestavě a za účasti smyčcového kvarteta Pavel Bořkovec Quartet, které přizvali ke spolupráci na desce.

U-Prag vydávají SOME KIND OF MUSIC na vlastním labelu Every Single Soul, za kterým stojí producentské duo Šimon Dvorský a Daniel Petkevič. Vedle digitální distribuce bude album k dispozici také v limitované edici několika desítek čipů. Pod jeho originální podobou jsou podepsáni grafická designérka Zuzana Dvorská a letenské studio Papírna.

Ke skladbě Perspective kapela chystá také animovaný videoklip, který vzniká v režii ilustrátora a grafického designéra Pavla Fuksy. Fanoušci se ho dočkají v průběhu léta.

Hned po křtu proběhne v Paláci Akropolis afterparty, kde zahrají djs Babe LN, Slater a Cubik. Kromě nového alba bude na místě k dostání také zbrusu nový merch.

Nový singl od U-Prag si můžete poslechnout zde: https://soundcloud.com/u-prag/perspective

Vstupenky na křest je možné koupit v předprodeji online na webu Paláce Akropolis nebo v kavárně Paláce Akropolis.

Pro více informací:
www.u-prag.cz

www.facebook.com/uprag

Událost na fb: https://www.facebook.com/events/249214556026683/    

U-Prag
Kapelu U-Prag, která na scéně působí od roku 2002, tvoří sedm muzikantů s rozmanitými hudebními přesahy. Vedle elektronické složky pracují se širokou škálou živých nástrojů a v experimentech si nekladou meze, o čemž svědčí i jejich třetí deska SOME KIND OF MUSIC, která vychází v květnu 2019. Na svém kontě zatím U-Prag mají kompilaci Work 2002–2007 shrnující tvorbu z prvních pěti let a alba 44 thousand actors in 16 flats (2009) a Seconds of Life (2015).

U-Prag jsou:
Šimon Dvorský – klavír, zpěv
Daniel Petkevič – perkuse, violoncello
Michal Pavlíček jr. – bicí
Tomáš Lacina – baskytara
Milan Broum jr. – kytara
Jan Stiborek – perkuse, kytara
Jakub Loučka (MC Skiver J) – rap, DJing

bez autora