R1 Goat
Právě hraje:
REFLEKTOR
20:00 - 21:00
on-line přehrávač
POLEMIC V PRAZE

POLEMIC V PRAZE

7.2. 2019 - Polemic se na Valentýna představí v pražském Lucerna Music Baru....

POLEMIC / SK
special guest: Dr. Ring Ding / DE
ValentýnSKA
14. 2. 2019, doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha

www.musicbar.cz
www.polemic.sk

POLEMIC ROZJEDOU V LUCERNA MUSIC BARU VALENTINSKÝ SPECIÁL

Slovenská kapela Polemic servíruje ty nejlepší ska-reggae vibes v Československu a 14. února přijede se svým cirkusem do pražského Lucerna Music Baru, aby zde odehrála speciální večer nazvaný ValentýnSKA. Jako speciální host s Polemic vystoupí německý zpěvák a pozounista Dr. Ring Ding. Vstupenky jsou v předprodeji za 250 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě pak za 300 Kč.


Polemic brázdí koncertní pódia už téměř tři desetiletí, během kterých si vytvořili věrné publikum na Slovensku i v České republice. V Praze s kapelou zahraje také speciální host, kterým bude německý zpěvák a pozounista Dr. Ring Ding! S tím Polemic spolupracovali na tracku Yes You´re Right z roku 2005 a v posledních letech spolu absolvovali několik skvěle přijatých společných koncertů na Slovensku (Pohoda, Uprising) a v Česku (Mighty Sounds, Rock for Churchill).

Uslyšíte tak tvorbu Polemic i Dr. Ring Dinga a užijete si nekonečnou porci ska, reggae a dancehallu. Takže nezapomeňte – 14. února ValentýnSKA v Praze!

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/302339570377166/
Ticket link:
https://www.musicbar.cz/program/polemic-sk-6/

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar

www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar

bez autora