R1 Goat
Právě hraje:
THE WORKOUT
22:00 - 23:59
on-line přehrávač
LEFT ON THE MOON V PRÁMU

LEFT ON THE MOON V PRÁMU

16.12. 2018 - Left On The Moon se představí ve studiu PRÁM s novou koncepcí....

I přes komplikace s tureckými úřady, kvůli kterým do České republiky nemůže dorazit pozvaný producent Kerem Akdag se festival Left On The Moon se svou třetí edicí uskuteční. 21. 12. 2018 přivítá ve Studiu PRÁM v pražských Vysočanech známé české producenty napříč žánry i live band složený kolem různých činitelů pražské hudební scény. Důraz klade zejména na scénografii, pohodlí návštěvníků a netradiční galerijní atmosféru místa konání.

Průběžný festival Left On The Moon po několika předchozích edicích přichází s novou koncepcí. Chce představit umělce na pomezí žánrů s příklonem k atmosféričnosti, ambientu a jazzovosti.

Bohužel pořadatelům plán s původním headlinerem, tureckým producentem Keremem Akdagem zhatila turecká vláda. Kerem Akdag místo víza do České republiky dostal povolávací rozkaz do armády. I přesto se festival uskuteční. Místo Kerema přijede dub-technový producent Tomas Rubeck, kterého doplní Aid Kid se svým live setem, “superkapela” Reggae Brigady Krizisowe, Scannt live a s dj setem vystoupí Silhouette.

Tým Left On The Moon se snaží vytvořit co možná nejkomplexnější divácký zážitek, a tak se zaměřuje i na scénografii, o kterou se tentokrát postarají kocianov æ liska a Jan Hladil, či bary se speciálními tématickými nápoji.

Studio PRÁM samo vybízí ke komornějšímu pojetí akce a i když se zdá, že je daleko na periferii, z pražského Hlavního nádraží je vzdáleno pouze 5 minut vlakem.

V rámci večera proběhne i vernisáž fotografií Jana Volejníčka. O plakát a vizuální styl festivalu se dlouhodobě stará uznávaný grafik Jiří Mocek.

Left On The Moon
21. 12. 2018, 19:00, Studio PRÁM
Tomas Rubeck
Aid Kid live
Reggae Brigady Krizisowe
Scannt live
Silhouette ambient DJ set

Scénografie:
kocianov æ liska a Jan Hladil

Vernisáž:
Jan Volejníček

Event:
https://www.facebook.com/events/918230765042848/

Vstupné: 250,- Kč v předprodeji / 300,- Kč na místě
Předprodej vstupenek na GoOut.cz: http://bit.ly/LOTMstudioPRAM

bez autora