R1 Goat
Právě hraje:
THE WORKOUT
22:00 - 23:59
on-line přehrávač
Dance to Ecstasy na Marjánce

Dance to Ecstasy na Marjánce

11.12. 2018 - Dance to Ecstasy SPECIAL, s ceremonií Posvátné kakao ...

místo konání: Na Marjánce, Bělohorská 35, Praha, 169 00
datum a čas konání: 12. 12. 2018 od 18:30 do 22:30

V Česku letos vznikl a dále roste taneční projekt Dance to Ecstasy, který návštěvníkům umožňuje zažít výjimečnou party bez drog a alkoholu – a přesto se dostat do naprostého psychického i fyzického uvolnění až rauše. Nabít se energií, fyzicky se vyčerpat a tím si odpočinout, uvolnit vše, co potřebuje být uvolněno. Odcházet s pocitem radosti a štěstí, které koluje přímo v žilách.

Dance to Ecstasy spojuje skvělou hudbu od profesionálních DJ doplněnou o audioprojekci s prožitkovým tancem. Večer začíná tanečním koučingem, tedy uvolněním těla pomocí jednoduchých pohybových a dechových technik v daném rytmu hudby. Tím se v těle rozproudí energie, která vede až k extázi. Taneční koučové provází návštěvníky posléze celým večerem a inspirují je k hlubšímu uvolnění a prožitku skrze taneční pohyby.

Projekt Dance to Ecstasy je o relaxaci, sebe-terapii, sebe-poznání a zábavě. Bezpečným a jemným způsobem v sobě propojuje všechny řečené prvky a opírá se přitom jednak o pečlivě volenou hudbu, jednak o letité zkušenosti profesionálních tanečních koučů a terapeutů.

Není kladen žádný důraz na techniku tance a fyzickou výdrž – každý tančí dle svých možností a schopností. Proto je tanec vhodný pro všechny. K dispozici je vždy nealko občerstvení, voda, fresh džusy, bylinné a rostlinné nápoje s jemně povzbuzujícím účinkem.

Specialitou prosincového Dance to Ecstasy bude kakaová ceremonie. Kakao dle tradice pomáhá být v přítomném okamžiku a uvolnit se. Otevírá hravost, radost a spontánnost. Kakao je raw superpotravina, podává se rozmíchané v kokosovém mléce se špetkou chilli, tedy ve veganské formě.

Line-up večera:
18:40 BONUS večera - ceremonie Posvátné Kakao (dobrovolné)
19:00 Taneční warm up - Lucie Loona, Lukáš Udatný
20:00 DJ set Lucie Loona
21:00 Tribal DJ set Josef Sedloň, Alžběta Kopecká

HOSTÉ:
DJ SET zpestří opět úžasná Helén RockHousle a bubenicky doplní Jakub Žalud! Za projektem stojí Lucie Kupcová (Lucie Loona), zakladatelka Loona Dance Academy s.r.o., taneční lektorka nejen autorského tance pro ženy, DJka, Josef Sedloň, známý český DJ a moderátor, hudební vizionář, dále Lukáš Udatný, v projektu působí jako taneční kouč, Alžběta Kopecká (DJka) a VJ P.L. Kopecky, mistr audioprojekce, Mgr. Tamara Melissa (taneční koučka), Papis Nyass (bubeník a tanečník).

webové odkazy: www.dancetoecstasy.cz
FB: https://www.facebook.com/dancetoextasy/?ref=bookmarks

bez autora