R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
Studio PRÁM slaví 4 roky

Studio PRÁM slaví 4 roky

1.11. 2018 - Oslava čtyř let na konci světa. Brownfield, komín, umění a hudba. Studio PRÁM pořádá svou již tradiční výroční výstavu. Na opening party, který se koná 13. 11. 2018, vystoupí Kittchen a Ježíš táhne na Berlín. Vstup je zdarma....

TZ: Studio PRÁM 4 roky + Kittchen + Ježíš táhne na Berlín
Opening party: 13. 11. 2018 v 19:00
Výstava: 14. 11. 2018 – 15. 1. 2018
Studio PRÁM, Čerpadlová 4b, Praha 9 - Vysočany

Studio PRÁM se představuje při příležitosti čtvrtého výročí své existence skupinovou výstavou všech členů. Ti se svou tvorbou pohybují na širokém poli ohraničeném póly užitého a volného umění, a v jehož rámci dochází k prolínáním a překryvům těchto pozic. Nedílnou součástí programu Studia PRÁM je jeho rezidenční program, který je představován průběžně na samostatných výstavách hostujících umělců.

Tato výstava předkládá dialog děl členů studia, aniž by si kladla za cíl hledat nutně spojnice mezi mnohdy velmi odlišnými přístupy k umělecké a uměleckořemeslné tvorbě. Zároveň však nerezignuje na možnost akcentovat náboj, který mohl dílům přinést duch místa i mikroklima zdejší komunity.

Opening party zahájí Kittchen a svým lehce ponurým hlasem přiblíží atmosféru postindustriálních Vysočan, která je nedílnou součástí zdejšího uměleckého bytí. Večer pak vyvrcholí divokou smrští hudebně nezařaditelného bratrského dua – Ježíš táhne na Berlín. 

Vystavují: Dominik Běhal, Veronika Durová, Martin Herold, Josefína Jonášová, Barbora Klaška, Pavlína Kvita, Roman Kvita, Jakub Roztočil, Magdaléna Roztočilová, Adam Trbušek, Jakub Tytykalo, Adam Železný

bez autora