R1 Goat
Právě hraje:
THE WORKOUT
22:00 - 23:59
on-line přehrávač
LERDO A FETCH! V KLUBU KAŠTAN

LERDO A FETCH! V KLUBU KAŠTAN

11.10. 2018 - Lerdo a Fetch! se v Klubu Kaštan představí v neděli 14. října...

LERDO (Santiago de Chile) + FETCH! (Santiago de Praha)
Neděle 14. října 2018, 20:00
Klub Kaštan, Praha

Vstup 150 CZK

Santiago de Chile je hodně daleko, ale vlastně se v překvapivě mnoha ohledech podobá Praze: leží v mírným podnebným pásu a v nádherně zelenejch údolích, který ho obklopujou, roste prvotřídní pivo. A kromě toho, že místní mají občas ve zvyku podniknout nálet stíhaček na prezidentskej palác, se v tomhle městě taky objevujou fakt super kapely.

Jednou z nich jsou Lerdo – a je to skutečně docela síla. Tři pánové, dvanáct končetin, deset strun, pár bubnů, na kontě čtyři desky (jednu z nich vydali ve formě plyšovýho polštářku, ke kterýmu byl připevněnej kód na stažení empétrojek), celý to pak zní jako Mars Volta vs. The Jesus Lizard vs. Familea Miranda. Lerdo jsou na svým prvním evropským turné: doma si prý se svojí hudbou připadají trochu mimo, ale není pochyb, že tady u nás jim budeme rozumět!

O Fetch! by se vlastně dalo napsat úplně totéž jako o Lerdo (až na plyšový polštářek), ale jsme si jistí, že tuhle kapelu nijak zvlášť představovat nemusíme. Po delší době budou k vidění na domácí půdě a určitě uslyšíme materiál z připravovaný desky... o důvod víc se dostavit do Kaštanu.

www.silver-rocket.org
lerdo.bandcamp.com
fetchcz.bandcamp.com

Facebook: https://www.facebook.com/events/1366728523462383

bez autora