R1 Goat
Právě hraje:
ACIDELIKA
23:00 - 23:59
on-line přehrávač
PIVO A BURGER FESTIVAL

PIVO A BURGER FESTIVAL

12.5. 2018 - 3. ročník PIVO A BURGER FESTIVALU v Karlíně se uskuteční v neděli 20. května.

3. ročník PIVO A BURGER FESTIVALU v Karlíně

Přijměte pozvání na třetí ročník svátku svrchně kvašených piv a gurmet burgerů. PIVO a BURGER FESTIVAL se koná na zrekonstruovaném Karlínském náměstí

Vstupné je zdarma. Pouze k degustaci pivních speciálů je třeba zakoupit originální pivní sklenici za 60 Kč, která vám pak zůstane jako vzpomínka na tuto akci.

Na festivalu se můžete těšit na celkem 23 řemeslných pivovarů z Čech i Moravy, ale i na několik létajících pivovarů s nabídkou až 100 různých svrchně kvašených piv. Pivním třešničkou na dortu pak bude ukázka homebrewingu, tedy domácího vaření piva. Dozvíte se jak připravit pivo doma na plotně v kuchyni a budete jej moci i ochutnat. K tomu si dáte šťavnatý burger z 34 nejen karlínských podniků nebo ze zavedených street food stánků. Na koho bude pivo nebo burger moc, může si dát polévku z karlínské Polévkárny nebo víno od vinařství Kubík. Na koho přijde mlsná, navštíví stánek s Vinohradskými dorty a k tomu si dopřeje kávu z FairBio pražírny. Na živo zahraje Megaphone a Pohřební kapela. Bude tanec!

http://www.pivoaburger.cz/

bez autora