Fashion for Fokus 2018

Fashion for Fokus 2018

16.4. 2018 - Fashion for Fokus 2018 – Zaostřeno na osobitost...

Benefiční módní přehlídka Fashion for Fokus, kterou pořádá Fokus Praha opět v partnerství s Národním muzeem, vstupuje do svého 4. ročníku. Galavečer se uskuteční v úterý 24. 4. 2018 od 19:00 v inspirativním prostoru dvorany Českého muzea hudby. Zveme všechny na večer plný módy a světel, do světa, ve kterém je jinakost a nekonvenčnost předností, ve kterém se propojí svět módy a duševního zdraví. Přijďte spojit příjemný zážitek s dobrou věcí – s podporou lidí s duševním onemocněním. Vstupenky získáte na www.fashionforfokus.cz   

Uměleckou část i letos připravuje Denisa Slavíková - ředitelka modelingové agentury Faible group, která razí heslo: „nezáleží na proporcích, ale na osobnosti“. Můžete si být jistí, že uvidíte krásné osobité ženy, jejichž jedinečnost podtrhnou modely návrhářek La femme MiMi a Ivany Follové. Netradičním  zpestřením  bude kolekce Upcyklace, kde nám módní designérky ukážou, jak umějí vdechnout nový atraktivní vzhled odloženému nebo nepadnoucímu oblečení, které by jinak již nemělo šanci stát se "módními kousky".  Více o návrhářkách i jejich kolekcích se dočtete na www.fashionforfokus.cz

Zkrátka přijďte se bavit módou, nechat se oslovit krásou a přispějte na podporu lidí, kteří ve svém životě čelí duševnímu onemocnění a mnoha předsudkům s tím spojených. Pojďte si s námi odpovědět na otázku: Co je normální? A možná si s námi odpovíte: Normální je pomáhat! Celý výtěžek z benefice bude využit službami Fokusu Praha na konkrétní podporu lidí, kteří kvůli duševnímu onemocnění daleko složitěji hledají cestu k nadějeplnému, důstojnému - prostě "normálnímu"  životu.

Všechny návrhářky, modelky, vizážistky, fotografové i další umělci věnují tento večer Fokusu Praha bez nároku na honorář. Děkujeme!

Vstupenky na galavečer Fashion for Fokus zakupte formou daru na www.fashionforfokus.cz . Minimální cena jedné vstupenky je 300 Kč. V případě, že se nemůžete akce účastnit, ale chcete lidi s duševním onemocněním podpořit svým darem, jeho hodnotu si zvolte sami.

O Fokusu Praha
Fokus Praha je nezisková organizace, která už více než 25 let podporuje lidi s duševním onemocněním. Nabízíme především sociální a zdravotní komunitní služby. Vzděláváme odbornou veřejnost. Provozujeme sociální firmy, jejichž smyslem je důstojné a smysluplné zaměstnávání lidí, kteří jsou znevýhodnění na otevřeném trhu práce. Zapojujeme se do reformy psychiatrické péče a bojujeme se stigmatizací lidí s duševním onemocněním.

Více informací najdete na www.fokus-praha.cz

bez autora