Street Food Festival Holešovice

Street Food Festival Holešovice

16.4. 2018 - Jarní Street Food Festival Holešovice proběhne 22. dubna...

Street Food Festival Holešovice - jaro 2018
Ulice, jak ji neznáte!'

Už desátý velký Street Food Festival roztančí 22. dubna pokličky, pánvičky, vařečky i návštěvníky v rytmu toho nejlepšího street foodu.


Kdy jindy než v neděli, kde jinde než u Crossu a pro koho jiného než pro vás! Street Food Festival Holešovice. Desáté vydání punkového street foodového festivalu přinese výběr toho nejlepšího z pouliční kuchyně na asi 50 stáncích, skvělí kuchaři, nejlepší amatéři, parádní hudba(Vasilův rubáš, elektroswing djs a djTelka & El Presidente),dětský koutek, divadlo pro děti, after party i další radosti. Přijďte s námi strávit tu nejlepší neděli a začít se těšit na sezonu 2018.

Dramaturg festivalu Jakub Bukáček k výběru účastníků říká: „Letos nás překvapila šíře zájemců, kteří se chtěli zúčastnit. Rozhodně bylo z čeho vybírat i přesto, že nám pouhý zájem o účast k přijetí nestačí. I tentokrát byla radost pečlivě kompilovat účastníky podle jejich nabídky tak, aby byla pestrá, vzájemně si nelezli do zelí a návštěvníky nakrmili tím nejlepším z nabídky pouliční kuchyně u nás. Hrozně nerad dávám konkrétní tipy, stojím si za každým jídlem, které u nás najdete, takže přijďte ochutnat, nebudete litovat.“

V nabídce festivalu najdete už tradičně jídla ze všech možných koutů světa… široce je letos zastoupena kuchyně střední a latinské Ameriky, dále samozřejmě Asie, Evropy i Afriky. Nebývale silně jsou letos zastoupeny food trucky. Jídlo máme pro všechny, i vegetariány, vegany, bezlepkáře apod. Žebírka, křidélka, klobásky, burgery, sendviče, plněné knedlíčky, nudle, vývary, saláty, pizzu, čerstvé ovoce, galetky, hummus, falafel, sladké mini donuty a mnoho dalšího u nás nejen najdete, ale určitě neodoláte ochutnat.

KDY: 22.4.2018 od 10hodin
KDE: Cross club – Cross square, Plynární 1096/23, 170 00 Holešovice

Vstup je zdarma.

Více informací najdete na https://www.facebook.com/streetfoodfestivalcz/

https://www.facebook.com/events/487733964960758/

bez autora