R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
02:00 - 06:00
on-line přehrávač
ETHERWOOD PŘEDSTAVÍ MED SCHOOL

ETHERWOOD PŘEDSTAVÍ MED SCHOOL

16.4. 2018 - Etherwood přiváží v dubnu další Med School showcase...

Pokud tvé srdce bije v rytmu liquid funku a inteligentního drum&bassu, máme pro tebe vynikající zprávu. Sesterský label Hospitalu Med School se opět vrací na místo činu. Zatím vždy vyprodaná showcase přijíždí v bohatém složení, tentokrát i se speciálním hostem Kimyan Law. Čeká nás opět čistě zahraniční line up od otevření klubu do samotného rána. Nebudou chybět Etherwood, Keeno nebo třeba experimentátor Bop. Celým mejdanem provede dvorní Med School MC Ruthless.

Med School má za sebou už 12 let své existence a patří bez debat mezi nejsilnější světové značky drum&bassu a liquid funku. Jde o již čtvrtou edici této showcase noci a vždy bylo v ROXY vyprodáno. Od roku 2006, kdy Tony Colman (London Elektricity) založil Med School jako sesterský a více experimentální label Hospital Recordings, se v lavicích pomyslné lékařské fakulty vystřídali studenti jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood nebo  Keeno. Smyslem je přinášet experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure, která dává příležitost novým talentům a posouvá hranice drum&bassu tam, kde by je před pár lety málokdo čekal.

Tentokrát si Etherwood a spol. pozvali talentovaný objev posledních dvou let Kimyan Law. Rakouský producent s africkými kořeny zaujal svým typickým soundem a dvěma alby na labelu Blu Mar Ten. 100% kvalita a to nejlepší z liquid funku a deep drum&bassu v podání Med School a Technimatic. Be there or be square!

Roxy & Med School present
MED SCHOOL
- Etherwood + special guest: Kimyan Law
Keeno, Whiney, Bop, Chris Inperspective, Dexta + MC Ruthless
2nd stage: TBA


20. 4. 2018, open 22:00

Vstupenky/Tickets: 290 Kč + popl./fee
V Café NoD -  300 Kč
GoOut:
Tpro: www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2262861-med-school.html

Audio:

Keeno @ Med School schowcase ROXY - https://soundcloud.com/roxy-prague/keeno-roxy-med-school-label-night-1552015
Etherwood @ ROXY - https://soundcloud.com/roxy-prague/etherwood-roxy-21-3-2014

Video:

Med School @ ROXY 2016 - https://www.youtube.com/watch?v=JgBsqJ30klA

www.roxy.cz

http://www.medschoolmusic.com

bez autora