R1 Goat
Právě hraje:
ZDENĚK HNYK
10:05 - 11:40
on-line přehrávač
CLAPTONE V ROXY

CLAPTONE V ROXY

12.3. 2018 - Nasaďte si masky, přijíždí berlínský fenomén Claptone...

Připravte se na návrat ojedinělého hudebního zjevení, které se ukrývá v anonymitě pod zlatou maskou. Claptone, nadpozemská bytost, která obohacuje pozemský hudební svět nekončící záplavou soulful deep house music, se brzy chystá vydat druhé studiové album Fantast. Za jeho oponu nás nechá nahlédnout již 16. března. Přijďte do ROXY poodkrýt jeho tajemství.

Je to ten Claptone nebo je jich více? Je to vůbec podstatné? Hvězda berlínského labelu Exploited je obklopena závojem tajemna a nejlépe mu je v úkrytu hustého kouře. Mluví za ni ojedinělá hudební směs deep-housu s citem pro funky a melodii. Zvuk, který Claptone už více jak pět let utváří je příjemným oživením na poli taneční hudby, zejména pokud milujete vibrace vyvěrající přímo z útrob berlínského podzemí.

V roce 2012 zasáhl Beatport a RA jeho hit „Cream“, rok na to už si zahrál na více než 200 akcích ve 130 městech. Pozici skvělého producenta si obhájil se songy No Eyes nebo„Wrong“ ale také povedenými remixy Pet Shop Boys, ale i netanečních kapel jako Klaxons nebo Metronomy, což jen dokazuje jeho schopnost usadit na taneční parket úplně všechno. To nejlepší z vlastní produkce shrnul pak v roce 2015 do úspěšného alba Charmer.

Claptone má vše promyšleno tak, aby se klub zahalil do tajemné až mysteriózní nálady a poté nekontrolovaně explodoval. Po každém vystoupení za sebou zanechává fanoušky uhranuté svým kouzlem. Co na to Claptone sám? “Nasaďte si svoje masky, reálné nebo vymyšlené, a užijte si svobodu anonymity.”

MY ROXY: http://bit.ly/myroxyapp

CLAPTONE (DE) @ ROXY
16. 3. 2018 – Start 23:00
Support:  TBA

FB: https://business.facebook.com/events/333120680523217/

Předprodeje/Presale
: 390 czk + poplatky
NoD za zvýhodněnou cenu/for favoured price -  400 czk.
GoOut: https://goout.net/cs/listky/claptone-ger/lwyb/
Tpro: www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2261727-claptone.html

Video:
Gregory Porter - Liquid Spirit (Claptone remix): https://www.youtube.com/watch?v=e_YvqX-2yOI
Claptone - No Eyes: https://www.youtube.com/watch?v=CXyVMvlS1NU

bez autora