R1 Goat
Právě hraje:
THE WORKOUT
22:00 - 23:59
on-line přehrávač
BLYTH A INIGO KENNEDY VE FUTURU

BLYTH A INIGO KENNEDY VE FUTURU

6.12. 2017 - Inigo Kennedy + Blyth ve Futuru - v sobotu 9. prosince...

Lineup párty ze seriálu klubovek FUTURUM CLUB NIGHTS, kde se za poslední rok představilo mnoho výrazných a různé subžánry definujících jmen elektronické taneční scény, zrodil na narozeninovém večírku FULLMOON magazínu.

Tam nás doslova uhranulo vystoupení sólového projektu BLyTH (Ian White of Gallon Drunk, Big Sexy Noise) Ian na nás vytáhnul set na analogové bicí podkreslený elektronickými samply. Jeho rytmika a charizma nás během prvních pár minut nechala zapomenout na občanské starosti všedního dne a to je deviza, kterou chceš čí dál víc.

Ve stejné době se začala plánovat párty s jeho spoluostrovanem INIGO KENNEDYM, legendou, famózním producentem a neméně skvělým DJ, vydávajícím na
Asymmetric / Token / Rodz-Konez / Semantica / Stroboscopic Artefacts a nápad dát dohromady lineup technopárty trošku jinak, než je zvykem.

Večer otevře se svým audiovizuálním live! setem CITTY vs DASH ve spolupráci s VJ Aeldryn. Málokdo z českých producentů má vydáno a v zahraničí odprezentováno tolik muziky jako Citty (sólovy projekt Martina z Insect Elektrika). Že má Dáša /DASH/ naprosto skvělý cit pro výběr hudby a kompozici setu víme všichi v čechách a xx krát se o tom přesvědčili i v zahraničí.

Po jejich úvodním 2 hodinovém setu se představí výše zmiňovaný BLyTH a připraví půdu pro KENNEDYHO a tam přesně víme co čekat. Dvě hodiny techna od Pána, který s každým novým releasem už několik desitek let přináší zážitek, netendenční, nepoplatný současným trendům a přesto rok za rokem aktuální.

Na závěr večera si velerespektovaní pánové ELEKTRABEL a DIALECT připravili společný live PA set, který pojmenovali příhodně DIABEL, který s velkým úspěchem poprvé prezentovali na letošním Shotgun festivalu.

EVENT: https://www.facebook.com/events/163386247580222/
PŘEDPRODEJ: https://goout.net/cs/listky/inigo-kennedy+blyth/aarb/

bez autora