R1 Goat
Právě hraje:
BASS TRAP
23:00 - 23:59
on-line přehrávač
HVĚZDY TANČÍ PRO PARAPLE

HVĚZDY TANČÍ PRO PARAPLE

6.11. 2017 - Hvězdy budou tančit pro Paraple - v sobotu 11. listopadu...

Centrum Paraple, o.p.s.

Od roku 1994 pomáháme lidem, kteří utrpěli úraz při sportu, v automobilu, v zaměstnání, spadli z výšky nebo skočili do vody a poranili si páteř a míchu. Jsme tu i pro ty, kteří v průběhu života náhle ochrnuli při nemoci, která poškodila míchu. Ročně je takových lidí 250.

Lidem po poškození míchy pomáháme zvládnout těžkou životní situaci, zlepšit fyzický i psychický stav a dosáhnout co největší samostatnosti. Důvěřujeme síle a schopnosti našich klientů vzít život do vlastních rukou. Každý rok naše služby využije více než 1400 klientů, kteří k nám jezdí z celé České republiky na třítýdenní sociálně rehabilitační pobyty a využívají naše odborné sociální poradenství.

Dívejte se s námi, Hvězdy budou tančit pro Paraple.

V sobotu 11. listopadu od 20 hodin bude Česká televize vysílat na programu ČT1 zábavný a současně benefiční pořad ve prospěch Centra Paraple. Nejen jeho název "Hvězdy tančí pro Paraple" nám připomene loňský charitativní díl taneční soutěže StarDance. Programem Vás provedou Tereza Kostková a Marek Eben. Zdeněk Svěrák Vám prozradí, jak Jára Cimrman zdokonalil ortopedický vozík, uvidíte tančit Danu Batulkovou, Kateřinu Baďurovou, Jana Ondera, Annu Polívkovou, Michala Kurtiše, Jolanu Voldánovou, Romana Vojtka, Veroniku Lálovou, Lukáše Pavláska, Radka Bangu, další známé osobnosti a profesionální tanečníky a hlavně - tanečníky na vozíku. Připomeňte si s námi, že do příštího ročníku StarDance už zbývá necelý rok. Pozvěte ke sledování také své kolegy a přátele. A rozhodnete-li se nás podpořit, můžete poslat DMS.

Pořad bude také příležitostí poděkovat našim dárcům. Sponzorem pořadu je společnost Plzeňský Prazdroj, a. s. Chcete s námi prožít zajímavý a krásný večer? Dívejte se 11. 11. od 20:00 na ČT1.

Více na http://www.hvezdytanciproparaple.cz

bez autora