KARLOVARSKÉ BUBLINKY

KARLOVARSKÉ BUBLINKY

27.6. 2013 - Radio 1 se i letos představí na MFF Karlovy Vary.

Radio 1 je letos opět oficiálním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který proběhne od 28. června do 6. července 2013. Po celou dobu konání filmové přehlídky bude Radio 1 vysílat novinky z festivalu nazvané Karlovarské bublinky. Pořad bude připravován mimo jiné ve spolupráci s redakcí oficiálního Festivalového deníku.

Karlovarské bublinky budou přinášet aktuální novinky z festivalového dění, krátké rozhovory s hosty festivalu, pozvánky na jednotlivé filmové sekce a informace o dalších akcích v rámci doprovodných programů MFF Karlovy Vary. Karlovarské bublinky bude Radio 1 vysílat každý den po dobu festivalu, a to vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Bublinky se budou natáčet přímo v prostoru hotelu Thermal v Radio 1 Lounge, který bude k dispozici účastníkům festivalu. Tato oddechová zóna s přístupem k internetu v 1. patře hotelu Thermal bude otevřená každý den od 10.00 do 22.00. Můžete si zde napsat e-mail, odpočinout v pohodlných fatboyích za poslechu chilloutové hudby Radia 1 a hrát společenské hry od Piatnika.

Radio 1 se bude také prezentovat v rámci Aeroportu - multifunkčního klubu, který je zároveň galerií, kavárnou i barem. V provozu bude po celou dobu festivalu, letos v Goethově vyhlídce. V sobotu 29. června proběhne v Aeroportu Noc Radia 1, na které se představí projekt Never sol (live) a DJs Radia 1 - Pierre Urban, Jiří Burian (Ivan MPTrojan) a Tim Otis. Další info na http://aeroport.kinoaero.cz/.

FB událost Noci Radia 1 - https://www.facebook.com/events/202259443261910/?ref=notif&notif_t=plan_edited

Více informací o MFF Karlovy Vary najdete na www.kviff.com.

 
Partnerem Bublinek je doktor Hauschka - přírodní kosmetika nejen pro hvězdy. www.drhauschka.cz     

Programové tipy ke stažení:
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

BUBLINKY ke stažení:
Sobota 29.6.
Neděle 30.6.
Pondělí 1.7.
Úterý 2.7.
Středa 3.7.
čtvrtek 4.7.
Pátek 5.7.
Sobota 6.7.

bez autora