R1 Goat
Právě hraje:
RADIO 1
00:00 - 09:00
on-line přehrávač
ZAVOLEJTE DO ÚSTŘEDNY78

ZAVOLEJTE DO ÚSTŘEDNY78

23.10. 2020 - “Zavolejte a pokecejte s námi!” Cirk La Putyka zřídil v prázdných Jatkách78 telefonní ústřednu se členy souboru...

Dobrý den, dovolali jste se do Ústředny78 - speciálního telefonického happeningu Cirku La Putyka a Jatek78...”, takové oznámení uslyší ti, kdo každou neděli nebo pondělí mezi 18 - 20h zavolají na telefonní číslo 245 007 117. Po úvodu pak budou volající přepojeni na některého z šesti herců, hudebníků a bavičů ze souboru Cirk La Putyka, se kterým si mohou popovídat, nechat se pobavit, rozveselit se či probrat cokoliv jiného. Telefonní hovor je omezen na 7 minut a obsah zůstává čistě na volajícím a volaném. Hovory, jak jsou všichni na začátku upozorněni, jsou nahrávány a živě formou mixu vysílány během videostreamu z happeningu na sociálních sítích souboru a divadla.

Telefonický happening, Ústředna78, je další z projektů Cirku la Putyka ve spolupráci s Jatka78 reagující na současná koronavirová opatření, která neumožňují realizaci a tvorbu živých kulturních událostí,” vysvětluje principál souboru Rosťa Novák ml. “Smyslem akce je pobavit, rozveselit, zahřát u srdce, zazpívat, pokecat si, cokoliv je možné. Můžete zavolat svým oblíbeným hercům a ptát se jich úplně na cokoliv, co vás napadne - co přes den dělali, jaké je jejich oblíbené jídlo, anebo chtít slyšet vlídné slovo, vtip, pohádku. Je to jenom na vás, s čím přijdete,” doplňuje Novák.

Ústředna78 bude vysílat z Jatek78 každou neděli a pondělí až do otevření divadel. Cena telefonického hovoru je dle tarifu volajícího. Videostream probíhá v rámci platformy (A)sleep, která od 12. října nonstop vysílá z prázdného sálu divadla Jatka78.

Více informací na www.laputyka.cz a www.jatka78.cz.

 

 

bez autora

reklama