VÝJIMEČNÉ NAROZENINY A ÚSPORNÝ REŽIM

VÝJIMEČNÉ NAROZENINY A ÚSPORNÝ REŽIM

16.3. 2020 - Vzhledem k aktuálním vládním opatřením startujeme na Radiu 1 od pondělí 16. března úsporný režim...

Představujeme vám osm statečných, kteří zajistí vysílání od 9 hodin ráno až do 19 hodin – v prvním týdnu to budou to BLN, Jiří Šteffl, Josef Sedloň a Pierre Urban. V tom druhém Lukáš Vydra, Mike.H, Rao Uppaluri a Zdeněk Hnyk. Moderátoři se budou střídat každý den po dvou pětihodinových směnách. 

Snížením počtu vysílajících DJů Radio 1 přispěje k všeobecné ohleduplnosti a omezení pohybu lidí v budově na Vinici. Dočasně také rušíme veškeré stávající pořady po 20. hodině večer. Místo toho nabídneme o něco divočejší program, který navazuje na kořeny naší vysílací stanice. Zbývající osádka vysílajících bude totiž dodávat obsah přímo ze svých domovů. „Ať už půjde o hudební mixy, neobvyklé rozhovory, DJ sety, hudební proudy, či jiné divnosti, vše bez skrupulí odvysíláme,“ slibuje Zdeněk Lichnovský, programový ředitel Radia 1.

Tato výjimečná opatření jsou přípravou na tradiční narozeninový týden Radia 1, který letos začíná 23. března. Oslavy 29 let od získání licence tak zahájíme už o týden dříve, naším úsporným vysíláním. K narozeninám si navíc nadělíme dárek – novou mobilní aplikaci, kterou stahujte zde. Poslech Radia 1 tak bude zase o něco snazší.

Pro čerstvé informace o programu sledujte náš web a příslušné sociální sítě.

Domácí divočina na Radiu 1. Již od pondělí 16. března.

 

Partnerem narozeninového týdne je Koka Mate, přírodní nakopávák ze směsi těch nejlepších čajů. K dostání na www.limogang.com

bez autora

reklama