R1 Goat
Právě hraje:
CD NONSTOP
19:00 - 20:00
on-line přehrávač
ONDŘEJ RUML VE ŠVANDOVĚ DIVADLE

ONDŘEJ RUML VE ŠVANDOVĚ DIVADLE

18.1. 2020 - Do Švandova divadla nejen na činohru, ale i na koncerty!

Švandovo divadlo na Smíchově pokračuje i v novém roce v tradici oblíbených koncertů a připravilo na zimní měsíce dva žánrově rozdílné, přesto zajímavé a originální koncerty.

V lednu se na smíchovské jeviště znovu vrací zpěvák a herec Ondřej Ruml. Na svém koncertě uvede interpret písně Ježka, Voskovce a Wericha. Ondřej Ruml vystoupí s kapelou Matěj Benko Quintet, která patří k předním tělesům současné jazzové scény a společně představí nově pojaté písně Osvobozeného divadla. Album s písněmi bylo velice vřele přijato nejen posluchači, ale i hudebními kritiky, kteří ocenili citlivý a osobitý přístup k úpravám písní. 

Přijďte 27. ledna na Ježka, Voskovce, Wericha a Ondřeje Rumla do Švandova divadla!

Česká zpěvačka a herečka Naďa Urbánková rozjela svou velmi úspěšnou kariéru v divadle Semafor, kde pro ni texty psal například Jiří Grossman. Na vrcholu popularity byla Naďa Urbánková především v sedmdesátých letech, objevovala se i na filmovém plátně, třeba v oscarovém filmu Ostře sledované vlaky. I přes odmlku z veřejného života se k pěvecké kariéře vrátila a dodnes občasně vystupuje či moderuje v rádiu.

Pětinásobná Zlatá slavice Naďa Urbánková v doprovodu Luboše Javůrka a skupiny Bokomara zazpívá písničky, které mnohé provázejí životem už dlouhá desetiletí a jiné, které třeba ještě vůbec neznáte.  Koncert k 80. výročí narození zpěvačky s názvem „Drazí mí“ můžete navštívit ve Švandově divadle 21. února.


www.svandovodivadlo.cz

bez autora

reklama