Republic Artists v Chapeau Rouge

Republic Artists v Chapeau Rouge

13.1. 2020 - Londýnský kolektiv djs a label Republic Artists se vrací do Chapeau Rouge!

V sobotu 18. ledna se kolektiv djs a label Republic Artists vrací do klubu Chapeau Rouge. Aktuální i lety prověřený house a techno sound přiveze ze zahraničních hostů Elek-Fun, kterého na třech patrech klubu doplní domácí hosté.

V nejspodnějším patře se představí majitel labelu Leading Astray, dj a producent, Elek-Fun, barcelonský rodák, který od roku 2009 působí v Londýně. Elek-Fun hrál v mnoha klubech zvučných jmen: Space, Moog, The Egg nebo Crucifix Lane. Dále zahraje domácí Elektrabel, který za svou kariéru stihnul hrát v mnoha klubech zvučných jmen, jako jsou například tokijský Womb nebo berlínský Tresor. Jeho vůbec první vinyl release byl vydán na labelu 6277, který patří Jeffu Millsovi. Jeho track „Daje“ zahrál Ben Klock na akci Dekmantel.

Nebude samozřejmě chybět ani Thomas Tesla, šéf Republic Artists, který spolu s Lillou zahrajou v prostředním patře. Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech; Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox, MoS nebo Egg, ale také v berlínských klubech: Tresor, Golden Gate, Suicide Circus a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunk nebo Republic Artists Records.

Barové patro bude mít pod kontrolou Sta a Brigitte Noir.

Join the troops partisans!

Událost https://www.facebook.com/events/2314423855328189

Datum: Sobota 18. ledna 2020
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00

R1 - techno
Elek-Fun / UK
Elektrabel

R2 - underground house
Thomas Tesla (Republic Artists)
Lillou

R3 - all shades of house
Brigitte Noir (Radio Wave)
Dj Sta

www.republicartists.co.uk

bez autora

reklama