VÁNOČNÍ JARMARK VE ŠVANDOVĚ DIVADLE

VÁNOČNÍ JARMARK VE ŠVANDOVĚ DIVADLE

8.12. 2019 - Vánoční atmosféru s vůní cukroví, svařeného vína a františků mohou návštěvníci Švandova divadla zažít 15. prosince...

Třetí adventní neděle ve Švandově divadle

Vánoční atmosféru s vůní cukroví, svařeného vína a františků mohou návštěvníci Švandova divadla zažít 15. prosince. Na tento den chystá smíchovské divadlo tradiční Vánoční jarmark, který se stal oblíbenou akcí mnoha návštěvníků.  I letos je na třetí adventní neděli přichystaný bohatý program. Foyer divadla se během dopoledne zaplní jarmarečními stánky. K zakoupení zde budou dárky pro radost oka i chuti. A že letos bude z čeho vybírat! Keramika, výrobky ze skla, z kůže, šperky z cínu i z polymeru, linoryty, obrázky, grafika a akvarelová přáníčka, ale i med z pralesa, domácí sýry a sirupy – to vše bude v rámci vánočního jarmarku k nahlédnutí a zakoupení. Co by to však bylo za divadlo, ve kterém by se jen nakupovaly dárky, jedlo cukroví a popíjel vánoční svařák? Divadelní představení nesmí chybět! Vánoční hra aneb o tom slavném narození je název vánočního příběhu pro celou rodinu, kterou ve Velkém sále od 11 hodin uvede Činoherní studio Ústí nad Labem. Dětské divadelní studio chystá od 11 a od 15 hodin předvánoční pozastavení s názvem Co jest se nám přihodilo v městě Betlémě.

Herečka souboru Švandova divadla Natálie Řehořová pořádá v rámci jarmarku již 6. ročník charitativního bazaru s oblečením. Výtěžek bude opět věnován Lékařům bez hranic. Těšit se můžete na originální kousky ze šatníku osobitých hereček.

17 hodin si nenechte ujít koledy a vánoční písně v podání herců a hereček Švandova divadla a Malé vánoční vystoupení Hereckého studia na schodech ve foyer.

Přijďte udělat radost sobě a svým blízkým, pozastavte se na chvilku v předvánočním shonu a zažijte Advent ve Švandově divadle!

bez autora

reklama