R1 Goat
Právě hraje:
MIKE.H
12:00 - 13:00
on-line přehrávač
NOUVELLE PRAGUE JIŽ PO ŠESTÉ

NOUVELLE PRAGUE JIŽ PO ŠESTÉ

2.11. 2019 - Nouvelle Prague zve na hudební festival, panelové diskuze i workshopy....

Šestý ročník showcaseového festivalu a konference Nouvelle Prague, který proběhne ve dnech 8. - 9. listopadu 2019,  přináší změnu místa konání i nové podněty do debaty o dlouhodobé udržitelnosti hudební scény. Nouvelle Prague se stěhuje do multifunkčních prostor DOX+ a Cross Clubu v pražských Holešovicích.

V rámci hudebního programu vystoupí Tom Grennan (UK), Beps’n’Johnnies (CZ), Childcare (UK), Franky’s Evil Party (UK), Harry Marshall (UK), It It Anita (BE), Lydmor (DK), Nia Wyn (UK), Sophie and the Giants (UK), The Atavists (CZ), Vera Jonas Experiment (HUN), Wuh Oh (UK), Cinemon (PL), Giudi (CZ), Hellwana (CZ), Lab On Fire (CZ), Lysistrata (FR), Ochepovsky Project (RU/CZ), Sullii (UK), The Ninth Wave (UK), Viah (CZ), Zofie Dares (CZ), Bratři (CZ), Diego (SK), Haiku Garden (SI), I Love You Honey Bunny (CZ), Nèro Scartch (CZ), Redzed (CZ), Sun Arcana (UK)

Konference Nouvelle Prague se zaměří na témata spojená s vydáváním hudby, problematiku labelů, synchronizace, hudební supervize, managementu, bookingu, pořádání hudebních akcí v metropolích, propagace hudby v zahraničí, nabídne také mentoring či workshopy se zástupci Bandcamp, CD Baby, YouTube Music listening session a mnoho dalšího.

Nelze opomenout ani networkingová setkání hudebních agentů, manažerů, vydavatelství a festivalů. Prezentovány budou také výsledky několik regionálních i celoevropských průzkumů hudebního trhu a jejich dopadu na budoucnost segmentu.

Organizátoři zvou také na vyhlášení cen Nouvelle Prague Awards 7. listopadu do DOX+. Vystoupí Wattican Punk Ballet a Lovesong Orchestra. Vstup na Nouvelle Prague Awards je zdarma, pro své oblíbence můžete ještě stále hlasovat na https://forms.gle/AM5Cg4VuRkQEysxz6

Delegátské pasy či samostatné vstupenky na koncertní část zakoupíte v předprodejní síti GoOut.

Více naleznete na www.nouvelleprague.com

FB událost: www.facebook.com/events/117046562546206/

 

bez autora

reklama