R1 Goat
Právě hraje:
RAO UPPALURI
13:05 - 15:00
on-line přehrávač
SKETY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ

SKETY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ

7.10. 2019 - V Ústřední knihovně na Mariánském náměstí vás tento podzim čekají jedinečná vystoupení. Improvizovaná hudebně-vizuální show vokálního uskupení SKETY, koncert světových jazzmanů, hostů Rudyho Linky nebo akustické kytary Carly Olson a legendárního písničkáře Todda Wolfea...

Na koncert do knihovny!

17. 10. 20.00 SKETY: Kaleidoskop

SKETY představí interaktivní hudebně-vizuální show. V jediném a jedinečném představení ušitém na míru přímo koncertnímu sálu Městské knihovny v Praze se propojí hudba Sket s projekcí a vizuálními efekty z dílny Primal Ritual. V přítomném okamžiku na sebe budou hudba a vizuál oboustranně reagovat. Z větší části improvizované představení, vznikající přímo na místě, bude podepřeno také premiérou několika nových skladeb Petra Wajsara, autora vyhledávaného řadou prestižních českých i zahraničních orchestrů.

23. 10. 19.00 Rudy Linka Trio - Across Tour

Mezinárodně uznávaný kytarista Rudy Linka je v Městské knihovně v Praze pravidelným hostem. Na říjnovém jazzovém koncertu vystoupí opět v triu, a to s africkým baskytaristou a zpěvákem Alunem Wadem a s bubeníkem Rudy Roystonem.

25. 11. 19.30 Olson Wolfe

Akustický koncert kytaristky Carly Olson (Textones, Gene Clark, Mick Taylor, spolupracovala i s Bobem Dylanem) a legendárního kytaristy a písničkáře Todda Wolfea (Sheryl Crow, Leslie West). Duo Olson Wolfe představí svou novou tvorbu, v níž posluchače zavedou ke kořenům rocku, blues a country nebo folku – k americaně, směsici stylů americké hudby.

Rezervace vstupenek a více info na www.mlp.cz/akce

 

bez autora

reklama