VZLETNÁ POMŮŽE S TALENTOVÝMI ZKOUŠKAMI

VZLETNÁ POMŮŽE S TALENTOVÝMI ZKOUŠKAMI

5.10. 2019 - Talentové zkoušky na uměleckou školu vůbec nemusí být nepřekonatelnou překážkou na cestě k vysněné profesi....

V kreativním centru Vzletná se s podzimním semestrem rozjíždí přípravné kurzy na talentové zkoušky. Na Vzletné sází hlavně na prvotřídní vedení kurzu. Potkáte se tak se zkušenými lektory, kteří v minulosti talentové zkoušky na vysněné umělecké školy absolvovali a poté školy úspěšně vystudovali. Navíc jsou stále úzce spjatí se školním uměleckým prostředím a znají úskalí talentových zkoušek. Všichni realizují své vlastní projekty a prezentují se kvalitní autorskou tvorbou. To vše ve spojení s vaším talentem a pílí úspěch téměř zaručuje!

„Připravujeme k talentovým zkouškám v oboru fotografie, nově také v oborech multimédia a grafický design. O vysoké úrovni vypovídá nadpoloviční úspěšnost našich absolventů u přijímacích zkoušek právě v oboru fotografie. Věříme, že absolventi nově vypsaných přípravných kurzů v oboru multimédia a grafického designu budou minimálně stejně úspěšní,“ říká Nadia Sheshuková, jedna ze zakladatelek centra Vzletná.

Sítotisk, linoryt, monoryt, suchá jehla a další grafické techniky, nebo ilustrace, krasopísmo, pixilace a jiné druhy animace jsou umělecké techniky a disciplíny, které vás na Vzletné rovněž naučí na opravdu vysoké úrovni. Dalším zajímavým kurzem je bezpochyby práce s Adobe After Effects pro začátečníky, který pro filmové nadšence vede Eliška Vojtková z Ultrafunu.

Centrum Vzletná na pražské Letné je zkrátka prostor, kde můžete sdílet své nadšení pro uměleckou tvorbu různého druhu a současně se učit novým věcem. Inspirativní, flexibilní a neuvěřitelně prosvětlený prostor prvního patra paláce Letná je rovněž možné si pronajmout. Můžete tu tak třeba pokřtít knihu, prezentovat svou značku, uspořádat seminář nebo oslavit narozeniny. A pokud máte zájem, můžete si během oslavy vyrobit krátkou animaci se všemi účastníky a budete tak mít jedinečnou a originální vzpomínku.

O Vzletné

Je tomu bezmála rok, co se do nově zrekonstruovaných prostor prvního patra Paláce Letná na pražské Letné otevřelo komunitní, kreativní a co-workingové centrum s příznačným názvem Vzletná. Během této doby realizovalo centrum dohromady desítky nejrůznějších kurzů, workshopů, seminářů, školení a jednorázových akcí. V létě potom proběhly příměstské tábory pro děti se zaměřením na ilustraci, komiks, textilní grafiku a animaci.

Projekt, jehož cílem je vytvořit jediné kulturní zařízení v Praze vybavené high technologiemi v symbióze s profesionálními lektory, založily a vedou Nadia Sheshuková a Klára Hájková. Na kurzech a workshopech spolupracují s takovými profesionály jako jsou třeba Ilona Polanski z ateliéru Tomski&Polanski, Karolína Stryková, Olga V. Straková, Eliška Vojtková z Ultrafunu nebo výtvarníci z Xao.

https://www.vzletna.cz/

bez autora