Expedice Jamajka 2019

Expedice Jamajka 2019

16.8. 2019 - Navštívit Jamajku, která je synonymem pro ganju, rastafari a reggae, je snem mnoha z nás. Azurové moře, nekonečné pláže, Bob Marley všude kam se podíváš. A tenhle sen se Vám teď může splnit a to prostřednictvím projektu Expedice Jamajka 2019...

V rámci téhle jedinečné expedice, která je určena nejen fanouškům konopí, můžete zažít neuvěřitelné věci. Pod vedením místních a poměrů znalých průvodců se podíváte na místa, kam byste se s tradiční cestovkou jen těžko dostali. Zavítáte na prohlídky ganja fields místních domorodců a prozkoumáte je pěkně zblízka. Chybět samozřejmě nebude ani degustace zaručeně domácích plodin.

Jak už z názvu „Expedice“ vyplývá, čeká Vás cestování a nekonečné prozkoumávání ostrova. Podíváte se třeba do Blue Mountains, kde se kromě jiné pěstuje senzační jamajská káva, do Orange Hills, kde jsou ty nejznámější ganja plantáže. V Blue Hole si budete moci skočit do hluboké rokle s průzračnou vodou z přírodního pramene a pak se osvěžit a občerstvit v přilehlém reggae baru. Naplníte i hlad po vědění. V hlavním městě Kingstonu navštívíte univerzitu West Indies. Tam působí profesor Manuel Machel, který se zabývá výzkumem původních odrůd konopí, takzvanými Landraces a i on ukáže našim expedičním dobrodruhům, co jeho práce obnáší.  

Chceš všechno tohle taky zažít?! Stačí jen nakoupit na Growshop.cz nebo Seedbank.cz za 500,- Kč a získáš los, který tě může proměnit ve člena Expedice Jamajka.

www.expedicejamajka.cz

https://www.facebook.com/ExpediceJamajka/  

 

bez autora

reklama