JMSN V LUCERNA MUSIC BARU

JMSN V LUCERNA MUSIC BARU

14.8. 2019 - Sprnový kalendář Lucerna Music Baru doplní koncert JMSN...

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí

JMSN
24.08.2019 – doors 18:00
Praha, Lucerna Music Bar

Vstupenky za 390 Kč + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru, a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal
Na místě v den koncertu za 490 Kč.

JMSN momentálně žije v Los Angeles, ale narodil se v Detroitu pod jménem Christian Berishaj. JMSN je zpěvák a autor, multiinstrumentalista, producent, inženýr a autor mixů, videographer. Do pražského Lucerna Music Baru dorazí 24.srpna. Vstupenky za 390 Kč + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatů) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 490 Kč.

Zpěvák R&B slaďáků, který vydal své debutové album, 'Priscilla' v lednu 2012, řídí také svůj indie label White Room Records ze svého domácího nahrávacího studia. Úspěch jeho debutu upoutal pozornost "platinového" umělce Ushera, a dokonce zajistil JMSNovi možnost objevit se čtyřikrát na průlomovém albu Kendricka Lamara 'Good Kid, M..A.D City' ('Bitch Don't Kill My Vibe', 'The Art Of Peer Pressure', 'Sing About Me / Dying Of Thirst', 'Real').

JMSN díky svému mimořádnému talentu spolupracoval s takovými umělci, jako jsou The Game, J.Cole, Tyga, Ab-Soul, Kaytranada, Ta-ku a mnozí další. Úspěch pěti kritikou velice příznivě hodnocených alb JMSNa mu umožnil světová turné s mnoha koncerty po Severní Americe, Evropě, Austrálii a Číně. Dosud posledním albem JMSNa je loňské 'Velvet' vydané na White Room Records.

Více info:

www.iamjmsn.com
www.facebook.com/officialJMSN
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Vstupenky:  https://goout.net/cs/listky/jmsn/vrme/

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1094564847406350/

 

bez autora

reklama