Festival Kefir

Festival Kefir

12.8. 2019 - Nejlepší zakončení letošních prázdnin. Desítky koncertů, divadel a jedinečných blbin v zahradě zámku Kačina. Kvalitní program i občerstvení. A žádné dětské koutky, protože Kefír vcucne do víru dění malé naráz s velkými. Prostě nejlepší rodinný festival ve vesmíru, letos už po sedmé! 31.srpna

Festival Kefír

Nejlepší zakončení letošních prázdnin. Desítky koncertů, divadel a jedinečných blbin v zahradě zámku Kačina. Kvalitní program i občerstvení. A žádné dětské koutky, protože Kefír vcucne do víru dění malé naráz s velkými. Prostě nejlepší rodinný festival ve vesmíru, letos už po sedmé!

Muzika?
Kašpárek v rohlíku, Xavier Baumaxa, Ondřej Havelka a Melody Makers, Vltava, Už jsme doma, Pavel Dobeš nebo Maison du Malheur z Holandska. 

Divadla?
Cirk La Putyka, Bratři v tricku, Buchty a loutky, V.O.S.A. Theatre, Divadlo b, Amanitas Fire Theatre nebo Loutky bez hranic. A taky čtení k ležení na postelích s opravdovými nebesy z úst Arnošta Goldflama, Josefa Dvořáka či Tomáše Jeřábka. 

Blbiny?
Svezení na trávožérech či popelářském fáru, houpačka na jeřábu, Kefír street pro teenegery, bejbypankové kadeřnictví, slámový areál, desítky dalších unikátních volovin, workshopů i vystoupení a hlavně úplně poprvé v Česku zvěžosešup neboli Helter Skelter čili slavná anglická klouzačka, o které zpívali už The Beatles! 

Přespání?
No jasně! Od pátku do neděle ve vlastním nebo pronajatém stanu či teepee. Navíc bonusový program v kempu a společná snídaně. 

Protože poslední prázdninový víkend je nejdůležitější být spolu. A než se všichni vrátíme do reality šedivých zářijových dní, můžeme ještě zažít velké věci!

festivalkefir.cz

bez autora

reklama