R1 Goat
Právě hraje:
REGGAE KLUB
22:00 - 23:59
on-line přehrávač
Chase Arena

Chase Arena

7.8. 2019 -

Přispějte na Hithitu na Chase Arenu

Každý z nás hrál někdy na babu, takže základní princip je jasný, ale Angličané dali této hře nový rozměr. Vytvořili propracovaná pravidla, překážky, přesně vymezené území a díky tomu dokázali posbírat neskutečné množství fanoušků po celém světě. 

Dva týmy stojí proti sobě. Jeden tým má ,,babu" a v časovém intervalu 20 sekund musí chytit protivníka z druhého týmu. Po vyběhnutí nastává na hřišti chase areny dechberoucí podívaná díky tomu, že se jedná o velmi dynamický sport, který vyžaduje na profesionální úrovni patřičnou obratnost - může se zde hodně uplatnit hobby dnešní doby a to je parkour, jenž je momentálně v ČR velmi populární.

Od společnosti World Chase Tag (WCT) se podařilo získat licenci na provozování tohoto sportu pro Českou republiku. To znamená, že by se jednou Česká republika mohla účastnit mezinárodních turnajů, které pořádá právě tato organizace. Prozatím jsou v plánu  turnaje na úrovni ČR.

Anglie, Francie a USA - to jsou země, které nový sport pohltil, teď je řada na nás. Budeme první ve střední Evropě?

Jan Houdek a jeho tým chce dát lidem možnost mít tento sport v ČR. Právě na to potřebují peněžní pomoc. Podporu by využili na pronájem haly a vybudování hřiště.Rádi by vytvořili dvě hřiště - jedno hřiště bezpečnější s možností úpravy jeho prostředí, aby zaručili nejen bezpečnost, ale také možnost změny překážek podle preferencí. Druhé hřiště je přesně mezinárodně vyměřeno a vytvořeno pro stejnorodost v každém státě a provozovně, což znamená, že je určeno pro trénink, na mezinárodní turnaje, nebo pro zdatnější účastníky hry.

Pokud přispějete ve sbírce na Hithitu, vaše pomoc potěší spoustu lidí, kteří by rádi tento sport provozovali tady u nás.

Informace ke crowdfundingové sbírce naleznete na :

https://www.hithit.com/cs/project/6076/sidlo-pohybu-a-obratnosti-jmenem-chase-arena

Kontakt : Jan Houdek

https://www.chasearena.cz/

bez autora

reklama