MIGHTY SOUNDS OSLAVÍ 15 LET

MIGHTY SOUNDS OSLAVÍ 15 LET

1.7. 2019 - Festival Mighty Sounds chystá jubilejní 15. ročník....

Festival Mighty Sounds připravuje svůj 15. ročník, který se uskuteční 12. – 14. července 2019 v Táboře. Na letišti Čápův dvůr se během tří dnů představí přes 100 interpretů ze zahraničí i z domácí hudební scény. Jubilejní 15. ročník nabídne to nejlepší z punkrocku, rock’n’rollu, ska, punku, reggae a spřízněných žánrů, ale i špičku domácího alternativního divadla a bohatý doprovodný program.

V pátek kromě mnoha dalších zahrají H20, Donots, The Skatalites nebo N.O.H.A., v sobotu pak budou mezi vrcholy programu patřit vystoupení Turbonegro, While She Sleeps, The Original Wailers, Dog Eat Dog nebo Looptroop Rockers. V neděli, poslední den festivalu, program nabídne například Dubiozu Kolektiv, The Casualties, Deez Nuts, Fiddler’s Green nebo domácí Pipes and Pints.

Z dalších domácích interpretů se můžou fanoušci těšit na Sto zvířat, Fast Food Orchestra, WWW, Plexis, Elektrick Männ a celou řadu dalších. Zveřejněn byl i program stage Radia 1, který je zaměřen na to nejlepší z alternativy všeho druhu. Právě na této scéně vystoupí Donny Bennet ze Sydney, kníže pornofolku Záviš či skvělí a nádherní Bert & Friends. Králem letošních hudebních specialit bude ovšem Mr. Cemetery / Frank Love, který živě vystupuje opravdu velice zřídka. Dále zahrají i Nevereš, WWW či raper Zverina. Odpolední hodiny na této stagi patří vybraným představením alternativního divadla, večery pak DJským setům.

Kromě nabitého line-upu si pořadatelé jako každý rok dávají záležet i na kvalitě a pestrosti nabídky jídla, stejně jako na komfortu v areálu i stanovém městečku. Festival je pověstný svou unikátní atmosférou. Vstupenky lze nyní v předprodeji koupit od 1650 Kč na všechny tři dny a stále je také možné si v předstihu zakoupit jednu z variant ubytování ve stanovém městečku. Více informací lze nalézt na https://www.mightysounds.cz/.

*MIGHTY SOUNDS vol. 15*
12. – 14. července 2019
Tábor, letiště Čápův dvůr
To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/
https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

Aftermovie Mighty Sounds 2018:
https://youtu.be/y57kb6ht4NQ

bez autora

reklama