R1 Goat
Právě hraje:
RAO UPPALURI
12:00 - 13:00
on-line přehrávač
SUMAC VE FUTURU

SUMAC VE FUTURU

8.6. 2019 - Sumac se představí ve Futuru v neděli 16. června...

SUMAC (Thrill Jockey / US)
support: Daniel Menche / US, The Austerity Program / US
16. června 2019, doors 20:00
Futurum Music Bar, Praha


Vstupenky v předprodeji za 350 Kč (+ poplatky) pořídíte na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Sumac jsou jednou z kapel, které zarputile redefinují termín „heavy“ a docházejí k nečekaným výsledkům. Do Sumac vložil po konci kultovních Isis svou stoprocentní hudební vizi Aaron Turner (mj. Old Man Gloom, Mamiffer, HydraHead Records). Na rozdíl od Isis se Sumac takřka nezdržují v atmosférických vodách – jejich atak je naprosto drtivý a mohutný. Trio doplňují baskytarista Brian Cook (Russian Circles, ex – Botch, These Arms Are Snakes) a vynikající kanadský bubeník Nick Yacyshyn (Baptists). Sumac debutovali v roce 2015 dvojalbem „The Deal“, deska „What One Becomes“ (2016) už vyšla na Thrill Jockey stejně jako loňská novinka „Love In Shadow“. „Směr, kterým se Sumac ubírají, jsem měl v hlavě už během Isis,“ říká Turner: „Vlastně jsem doufal, že to je nový zvuk Isis, ale nevyšlo to.“ Oblíbenému a někdy nadužívanému spojení „drtivý riff“ dávají Sumac zcela nový řád a význam: jejich hudba se sune vpřed se zarputilostí uvolněné ledové kry a Turnerův koncentrovaný řev je důkazem nově objeveného zápalu.

Sumac se představí ve Futuru po dvou letech, předskočí jim Turnerem vybraní The Austerity Program a experimentátor Daniel Menche z Portlandu.

bez autora

reklama