R1 Goat
Právě hraje:
THE WORKOUT
22:00 - 23:59
on-line přehrávač
VNV NATION VE FUTURU

VNV NATION VE FUTURU

9.10. 2018 - Evropský elektronický projekt vedený Ronanem Harrisem v roli zpěváka, autora skladeb a producenta se vrací v říjnu do Prahy. Jen 4 dny před koncertem v Praze vydají VNV Nation nové album Noire....

VNV NATION, support: HOLYGRAM / DE
16.10.2018, Futurum
Start: 21:00
Doors: 20:00
Cena na místě: 490 Kč
Předprodej: 390 Kč + poplatky. Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Fanoušci se mohou těšit na extra dlouhou nadupanou show, v rámci které kapela zahraje jak skladby z nového alba, tak i největší hity a raritní kousky.

VNV Nation byli vždy nezařaditelní – jejich tvorba spojuje poetické a přemýšlivé texty se zvukem, který sahá od melodických tanečních beatů a indie elektronických chorálů k náladovým baladám a postklasickým filmovým skladbám. Jejich koncerty jsou legendární pro svoji energii a pozitivní emoce. Vybudovali si široký okruh fanoušků a vyjíždějí na vyprodaná turné i festivaly po evropě a Spojených státech.

Během svého působení dosáhli VNV Nation výrazných úspěchů. Jejich poslední tři alba se dostala do Top 10 v Německu a do Top 5 Billboard Chart v USA.

Ronan Harris se narodil v Dublinu v Irsku a nyní žije v Německu v Hamburku.

https://futurum.musicbar.cz/program/vnv-nation/

bez autora