R1 Goat
Právě hraje:
ACIDELIKA
23:00 - 23:59
on-line přehrávač
WE ARE SCIENTISTS VE FUTURU

WE ARE SCIENTISTS VE FUTURU

17.5. 2018 - We Are Scientists přivezou nové album Megaplex...

D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar uvádějí

We Are Scientists
Support: Euphonix
24.5.2018 – 20.00
Praha,
Futurum Music Bar

390,- Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) na www.GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal, na místě 490,- Kč.

Newyor
ští We Are Scientists si premiérově zahráli v červenci v pražském Lucerna Music Baru a 24. května se do hlavního města vrátí s novou deskou Megaplex. Tentokrát budou ale čekat na fanoušky ve spřízněném Futurum Music Baru. Vstupenky za 390 Kč + poplatky od 4.prosince na webu Futurum Music Baru, na www.GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 490 Kč.

“Kdo že?“ “Cože, ty neznáš We Are Scientists?” “Možná ne, ale to, co mi pouštíš, je skvělé!” “Tahle kapela je prostě legenda. Nechápu, že nevíš, o koho jde” “No jo... Počkej, ale zní to povědomě… určitě jsem je už slyšel.” “Tohle je jejich loňské album ‘Helter Seltzer.’ Naprostá bomba.” “Jo aha! Helter... Helter Seltzer?” “Jo, jako ‘helter skelter’, ale se seltzer! Bezvadně to popisuje jejich muziku, protože to je taková hodně dramatická hudba, ale perfektně odlehčená. Klidně by to mohl být název hudebního žánru.” “Chápu.” “Ve slovníku jsem si našel to ‘seltzer’.” “Já to znám… voda s bublinkama.. pěkně osvěžující.” “No tak jo.. ok.” “A to je jejich první deska?” “Jejich–? NE! Myslel jsem, žes o nich slyšel!” “Ale no jo… Je to nová kapela?” “Ve srovnání s The Rolling Stones ano. Tohle je jen jejich pátá deska, takže hudební mimina.” “Haha… Jak jsou vlastně staří?” “Tak mladí zas být nemůžou — hrajou od roku 2005. Ale vypadají na 22 a jsou celkem pohlední. A inteligentní a legrační. Rockové hvězdy.” “‘Rockové hvězdy je asi silné slovo, ne?...” “Hráli u Jools Hollanda. A na velkém pódiu v Glastonbury a Readingu & Leedsu a T in the Park. Jejich prvního alba With Love & Squalor se prodalo 150 000 kusů.” “A to je hodně?” “To je zlatá deska! V Madridu jsem je viděl před R.E.M.! A ještě jedna věc o Helter Seltzer - na albu hraje klávesák od Katy Perry, takže to má skvělej popíkovej nádech a samply bicích. A pořád jsou tam ty nádherné melodie Scientists. Album míchal Chris Coady, který s nimi už spolupracoval na předešlé desce TV en Français. Jejich první tři desky produkoval Ariel Rechtshaid, ten, co teď produkuje Vampire Weekend a Ushera.” “Člověče, zdá se, že We Are Scientists máš hodně rád, co?” “No jo, a jejich koncerty jsou naprostá špička. Viděl jsem je už asi dvacetkrát.” “No né. Budou prý hrát zase i v Praze… Půjdeme?” “Samozřejmě! Hele, už mám lístky!” “Tak to je senzace!!!” 

Více info:
www.wearescientists.com
www.facebook.com/wearescientists
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Přímý link na předprodej vstupenek: http://futurum.musicbar.cz/program/we-are-scientists-us/

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/165416624065244/

bez autora