Článek Soutěž

BLANK BANSHEE VE FUTURU 24.11.

Futurum Music Bar & D Smack U Promotion uvádějí

Blank Banshee / CA

24. 11. 2023, doors 20:00

Futurum Music Bar, Praha


Vstupenky za 414 Kč v prodeji na futurum.musicbar.cz a goout.cz

KANADSKÝ PRODUCENT BLANK BANSHEE PŘIVEZE DO PRAHY NOVOU DESKU

Kanadský producent Blank Banshee vtrhnul na scénu v roce 2012 debutem Blank Banshee 0, na kterém mistrně zkombinoval tradiční elementy vaporwave s trapem. Od té doby vydal tři další alba a pátá deska pojmenovaná 4D vyšla 20. srpna. S ní přijede v pátek 24. listopadu do pražského Futura v rámci své 4D TOUR. Vstupenky za 414 Kč v prodeji na futurum.musicbar.cz a goout.cz: https://futurum.musicbar.cz/program/blank-banshee-ca/.

Blank Banshee, vlastním jménem Patrick Driscoll, umělec, muzikant a producent prorazil před jedenácti lety díky neotřelé kombinaci vaporwavu s trapem neboli vaportrapu. Jeho perfektně vybalancovaná tvorba bývá popisovaná jako spojení abstraktního ambientu s tanečním trapem a Blank Banshee už se ve svém žánru stal prakticky ikonou. 20. srpna 2023 vydal nové album, v pořadí páté a chystá k němu i rozsáhlé turné, které se bude z části konat i po Evropě. Tour i album nesou název 4D a dá se tak očekávat, kromě skvělé muziky, i zajímavá vizuální tvorba během live show, což by u tohoto umělce nebyla žádná novinka.

Ve Futuru se Blank Banshee zastaví 24. listopadu, na den přesně dva roky po původně plánovaném koncertu, který se zrušil kvůli covidu. Konečně se tak fanoušci dočkají!

FB událost: https://www.facebook.com/events/533441782243956/

Ticket link: https://futurum.musicbar.cz/program/blank-banshee-ca/

https://www.blankbanshee.com/

https://www.facebook.com/dsmackupromotion

https://futurum.musicbar.cz/

https://www.facebook.com/futurum

Soutěž

V pondělí 20.11. a úterý 21.11. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama