ahZ v prvním Shadowboxu v tomto roce

ahZ v prvním Shadowboxu v tomto roce

3.1. 2013 - Do vysílání prvního Shadowboxu na Radiu 1 v tomto roce jsme si pozvali DJe a promotéra ahZ (Volnej Průběh) a my se už teď těšíme na vyladěnou selekci v jeho hodinovém setu.

AhZ je velezkušený DJ a selektor, jako člen uskupení Volnej Průběh (jinak též pořad na Radiu 1) se spolupodílí  například na večírku VPX v pražském Crossu. Do Prahy tak přivezli velkou spoustu nových a neokoukaných producentů, kteří se svou produkcí pohybují až na samotném kraji mainstreamového zájmu posluchačstva. V minulosti spolupracoval také na mejdanu DrumiX, který v ČR poprvé představil třeba Instra:mental, Rockwella nebo francouzského Naibu. 

V neposlední řadě je AhZ moderátorem populárního Narovinu zlomeného podcastu, který společně s KamCZou připravují pro server techno.cz. Pod hlavičkou tohoto projektu pak pořádají nepravidelnou sérii Narovinu zlomených mejdanů v různých pražských klubech. V nedělním vysílání si o všech jeho aktivitách budeme samozřejmě povídat více. Ne zas ale tolik, abychom přišli o jeho bezesporu již teď přichystanou selekci.

http://www.techno.cz/nzp
https://www.facebook.com/narovinuzlomenejpodcast

V první polovině vysílání samozřejmě poslechneme novinky, které se urodily na drum'n'bassovém poli v uplynulých týdnech. Namátkou můžeme zmínit třeba ukázky z alba Flowriana na Fokuzu, dvojku Roy Greene a Protone, šílence Johna B ve vyklidněném remixu od Seby nebo novinky i archivní kousky ze značky Soul:R.

Začínáme v 18:00 na 91,9 FM nebo www.radio1.cz.

bez autora

reklama