NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
1.8. 2004 20:00 - 22:00 NEBYLO
25.7. 2004 20:00 - 22:00 » singly: 
Prodigy, Aquasky vs Masterblaster, Nicola Conte, Filterheadz, Ash, Beastie Boys, Santos, TV on the Radio, Squarepusher, Jason Sparks ft. Pauline Taylor, Richter, Lavender Pill Mob, Chumbawamba, Shiloh, Badly Drawn Boy, Benz&MD ...

» alba:
Junior Boys, Vista Le Vie, Rachel Goswell, Quantic, Lullatone, Gravenhurst, A Hawk and a Hacksaw ...

» Kompilace:
Supersonic (Capsule) 

18.7. 2004 20:00 - 22:00 » singly: 
The Breaker, Air (Mark Ronson rmx), Punks, Quantic ft. Spanky Wilson, Moby& Public Enemy, 2 Rear People & Jesus Ortega, Apparat (EP), Incredible Meltingman, Pappa&Gilbey, Go! Team, Gilbey, ...

» alba:
Badly Drawn Boy, Black Mahagoni, TV on the Radio, Biosphere, Murcof, Sketch Show, Stendec, Black Dice, Le Coeur ...

» Kompilace:
Kompakt 100 (Kompakt) 

11.7. 2004 20:00 - 22:00 » singly: 
Özgür Can&Rouzbeh Delavar, Donato Wharton, Nikki B&Christian E.F.F.E., Fine Cut Bodies (Tigrics rmx), Freeform Five, Meat Katie&Justin Drake, Dimintri From Paris ft. Omar, Pemalas, Rachel Goswell, J.D.S., Charlatans, Nu Breed &Luke Chable...

» alba:
Orbital, Sonic Youth, Cure, Felix Da Housecat, Ministry, Jimmy Tenor, Helios, Team Shadetek, Slicker, Faction, Slowblow ...

» Kompilace:
Buzzin´ Fly Vol.1 (Ben Watt) 

4.7. 2004 20:00 - 22:00 » singly: 
Evil Nine, Motohiro Nakashima, Stabilizer ft.MC Chickaboo, Nouvelle Vague, Tony Thomas, Prince Po, Butch Cassidy Sound System, Ryan Adams, Apollo Kids, The Roots ...

» alba:
Dimitri from Paris, Two Lone Swordsmen, Banzai Republic, Eivind Aarset, Lucien-N-Luciano, Boom Bip, Youssou N´Dour, Sieg Uber Die Sonne ...

» Kompilace:
Funk D´Void (Cocoon), Einsturzende Neubauten (Early recordings)

27.6. 2004 20:00 - 22:00 » singly:
Kraymon, DMC, Cane Matto, Swayzak, Elite Force, Steve Stoll, Morrissey, Deoda, Beta Band, Andres & Xavier, Vector Lovers, Decoder ...

» alba:
Kings of Convenience, Wagon Christ, Kava, Headset, Rosy Parlane, Giardini Di Miro, !!!, Charles Atlas (remixes), Rhythm Kings and Her Friends, World Standard & Wechsel Garland ...

» Kompilace:
Sonar 2004 (Sonar Music), Adam Freeland (Fabric Live)

20.6. 2004 20:00 - 22:00 » singly:
Tony Thomas, To Rococo Rot, Clone, Kim Hiorthoy, Leandro Gamez, High Contrast, Praveen, Easy B, Only Freak, DJ Hell (Tiefschwarz rmx) ...

» alba:
Arovane, Faithless, Bugge Wesseltoft, Beastie Boys, Blue States, Motohiro Nakashima, The Eternal ...

» Kompilace:
Radiohead (Japan),  Ecco/Reflections (Ecco Chamber)

13.6. 2004 20:00 - 22:00 » singly:
O.R.N., Black Tape for a Blue Girl, Aquasky ft. Sista, The Walkmen, Vince Watson, Psychonauts, Murcof (Fax rmx), John B, Blonde Redhead, Lee Coombs/Dylan Rhymes, Madrugada ...

» alba:
Skinny Puppy, Avril, Vladislav Delay, Milosh, Devendra Benhart, aMute, Strick and Stones, Bill Wells + Trio ...

» Kompilace:
Meat Katie (Bedrock Breaks)

6.6. 2004 20:00 - 22:00 Singly:
Rennie Pilgrem (Plump Djs rmx), Blue States, Jamie Anderson, M.A.S.S., Banco De Gaia, Calibre, Eek a Mouse, Breakfastaz ft. Sheila, Belle&Sebastian, M83, X press 2...

Alba:
Faze Action, Lanterna, Pilot Balloon, Trevor Loveys, Santum, Wiley, Bermuda Triangle, Joseph Malik... 

Kompilace:
Big Chill Classics (Big Chill), Troum de Traum (Traum)

30.5. 2004 20:00 - 22:00 » singly:
Meat Katie&Elite Force, Kings of Convenience, Avril, Trevor Loveys, Dylan Rhymes, Sonic Youth, Synaptik, Adem, D Ramirez, Killer, Acen, Gomez...

» alba:
Miss Kittin, Double U, Holkham, Sixtoo, Glenn Branca, Endressen+Wallumrod+Sten, Loscil, Vinny Miller ...

» Kompilace
... Mixing - Jazzanova (Sonar Kollektiv), Delivery Room (Leaf)

23.5. 2004 20:00 - 22:00 » singly:
The Cure, Wiley, Care in the Community, Supergrass, The Switch, Will Saul, Be Quiet ft. Roby J., Divine Comedy,  ...

» alba:
Keane, Bliss, Blonde Redhead, The Knife, CIM, Satanicporncultshop, Daedelus, Staffraenn Hakon, Klimek,  ...

» Kompilace
Selecta (Orijahnal)

16.5. 2004 20:00 - 22:00 » singly: 
Miss Kittin, Charlatans, Hyper vs General Midi, PJ Harvey, Freeform Five, Sieg über die Sonne , Nectarios, Four Tet (Isambard Khoustaliov rmx), Nick Drake, Sleepfreaks, Sycophant Slags, Wax Poetic ft. Norah Jones (Thiervery Corp. rmx), Smithmonger...

» alba:
The Orb, Ash, Langoth, Kabuki, Animal Collective, Naomi, Cay Taylan, Christian Kleine, Delays, Kettel, Adem, Strategy ... 

» Kompilace 
Cool, Calm & Collective (4Lux)

9.5. 2004 20:00 - 22:00 » singly: 
Wagon Christ, Koma+Bones (BLIM rmx), Four Tet, Chester Beatty, Zero 7 (Yamwho? rmx), Atomic Hooligan ft. Sweet Hustler, Lost Prophets, Maskio, Funk D´Void (Alex Smoke rmx), Black Dice...

» alba:
The Streets, Chumbawamba, Tortoise, Dave Ellesmere, Future Pilot AKA, Quench, Icarus ... 

» Kompilace 
Throbing Gristle (remixes),  9- 16 Split Series (Fat Cat), Nitin Sawhney (Fabric Live) 

2.5. 2004 20:00 - 22:00 » singly: 
Peace Division, Cay Taylan, Stanton Warriors, Preston School of Industry, Passkal ft. Aziza, Air (Nomo Heroes rmx), Precision Cuts, Calexico (Wechsel Garland rmx), Willis, Claro Intelecto, Air Liquid, Faithless ...

» alba:
Fila Brazillia, To Rococo Rot, Subjekt, Rodney Hunter, Bochum Welt, Intuit, Robert Lippok, Drew, Steve Roach ... 

» Kompilace 
Dining Rooms (remixes),  Famous when Dead III (Playhouse)

25.4. 2004 20:00 - 22:00 » singly: 
Dyslexik, Tony Thomas, Jon Kennedy ft. Karen Wilson, Bryan Zentz, Backdraft, Firewire, Spincycle, Smithmonger, Luke Chable pres. Quest, Phoenix, DJ Preach, Bill Vega&New Decade, Subjekt ...

» alba:
Transglobal Underground, Skapel, Languis, Bethany Curve, Iyunx Productions, The Bees, Patrick Wolf, Die Haut and Nick Cave, Disiderii Marginis ... 

» Kompilace 
We love you...so love us three (Wall of Sound)


< Předchozí 1 14 27 39 46 47 48 49 50 51 52 Další >