NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
21.10. 2018 20:00 - 23:59
14.10. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Hauschka, Little Dragon, Ry X, The Prodigy, Lil Silva, Nightmares On Wax, Imogen Heap, Laibach, Beacon, Glenn Astro, Ellen Allien, Logan Takahashi, Lee Van Dowski, Aeshim ad., dále alba Matthew Dear, Daniel Brandt, Emika, Kurt Vile, Robot Koch, RQ, Selling (Gold Panda + Jas Shaw), The Dodos, Blackfilm, Bokanté + Metropole Orkest, Max Ananyev, Slow Crush, Thelonious Monk, Mark Turner & Ethan Everson ad. a také kompilace Shapes: Mountains a Air Texture Vol. VI

7.10. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Thom Yorke, Geotic, Breakage, Slam, Vessel, Kyson, Mitekiss, Petite Noir, ANNA, Peter, Bjorn & John, Peverlist, Reboot, Ryan Davis, Shigeto, Rone, Scuba ad., dále alba Jan Blomqvist, Cat Power, Marie Davidson, Luca d´Alberto, Madeline Kenney, Rhian Sheehan, Kristin Hersh, Ah! Kosmos, William Basinski & Lawrence English, Wil Bolton, Ensemble Economique, John Metcalfe, Shai Maestro, Møster! ad. a také výběr remixů pro Lane 8 či kompilace Fabriclive od Burial & Kode9.

30.9. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Chemical Brothers, HVOB, Smashing Pumpkins, Jazzanova,Peter Broderick, BadBadNotGood ft. Little Dragon, Sieren, Matt Karmil, Poté, Shigeto, Clark, Commix ad., dále alba Tim Hecker, Epic45, Tomat Petrella, Mitch Von Arx, Marissa Nadler, Supersilent, Fatima, Mudhoney, NAVVI, Roosevelt, Murcof, Jlin, Animanz & Juanita Euka, Bliss Signal, Tangent, The Villagers ad. a také výběrovka remixů pro Alt-J či kompilace Deep Love 2018

23.9. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Dead Can Dance, Jimpster, Roisín Murphy, Will Samson, Catching Flies, Indian Wells, Lone, Ryan Davis, Public Service Broadcasting, Cat Power, Dusky, Cloud Nothings, Kasper Marott ad., dále alba Max Cooper, Yumi And The Weather, The Field, Beak>, Ash Koosha, Motorama, Sleep Party People, Inner River, kj,  The Midnight, Madhavi Devi, Manu Delago, Johann Johannsson, Julia Kent & Jean D.L., jarguna & Friends, Dakota Suite/Daq Rosenqvist/Emanuele Errante ad. a také kompilace Cornelius.

16.9. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Aphex Twin, Sasha, Alix Perez, Soap & Skin, The Field, ODESZA, Hunrosa, Shur-I-Kan, Lycia, Throwing Snow, David August, Robag Wruhme, Jan Blomqvist, Bop, w. baer, Fazer ad., dále alba The Breath, André Lodeman, Orbital, Arve Henriksen, Bob Moses, Chris Liebing, Jungle, Brandon Coleman, James Murray, Phronesis, A-Sun-Amissa, Ben Chatwin, Villem & McLeod, Menace Beach ad. Dekmantel 10 Years.

9.9. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Thom Yorke, Beacon, Tim Hecker, Anchorsong, Julia Holter, Seba, Om Unit, Waxahatchee, Bob Moses, Dominik Eulberg, Kid Drama, Spada, Epic45, Flevans ad., dále alba Maribou State, Spiritualized, Lorn, Yotto, Ital Tek, Michael Price, Oliver Coates, Craig Armstrong, Danny Bird, Ocoeur, Basement Revolver, Yves Tumor, Teleman, Spirit Fest, Mogwai OST, Mass Gothic, Satellite Stories ad. a také kompilaci 25 Years of Goldie.

2.9. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Shigeto, Iron & Wine, Dusky, Kyson, Yotto, Slam, Scsi-9, Cubicolor, SCB, Freestylers, Timoti, Zoltan Fecso, Maria Davidson, Locked Groove, Nicolas Bougaïeff, Aeshim ad., dále alba Phil France, Helios, Low, Memotone, Szun Waves, Wild Nothing, Pola & Bryson, Marquis Hawkes, Trygve Seim, Vakula, Swoon, OMMA, Amnesia Scanner, Mass Gothic ad. a také kompilace Total 18 značky Kompakt.

26.8. 2018 20:00 - 23:59
19.8. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Max Cooper, Interpol, Yotto, Maribou State, Kings Of The Rollers, Lil Silva, Cloud Nothing, Orbital, Appleblim, Booka Shade, Broken Channel, Sven Helbig, Youandewan, ad., dále alba Animal Collective, Djrum, Conner Youngblood, Cullen Mori, Louis Cole, Still Corners, KeOsz, Mitski, Death Cab For Cutie, Lisa Gerrard & David Kuckhermann, The Necks, Moskus ad. a také kompilace remixů pro Moon Boots

12.8. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Aphex Twin, Synkro, Matthew Dear, Soap & Skin, JFDR, Moses Sumney, Bushwacka!, Souphiction, Pola & Bryson, Vök, Djrum, Iglooghost, Need For Mirrors, Deepchord, André Sobota ad., dále alba Puzzle Muteson, Hiroki Takahashi, The Eye Of Time, Gabe Gurnsey, Chris Russell, Muted, James, LWW, Oleksander Demianenko, Arp, Marisa Anderson ad.

5.8. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Moses Sumney, Lycoriscoris, Spiritualized, Urbandawn, Manu Delago, SCB, Kraak & Smaak, Louis Cole, Hernan Cattaneo & Soundexile, Sinjin Hawke & Zora Jones, Te’Amir ad., dále alba Helena Hauff, Dntel, Dorian Concept, Jonny Drop, Neotropic, Paul Frick, Steve Hauschildt, Voiski, Danny Clay, Deaf Wish, Bombino ad. a také kolekce remixů Jimpster 2008 - 2017 či kompilace HH100 ze značky Hush Hush.

29.7. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Underworld & Iggy Pop, Emika, Max Cooper, Helena Hauff, Iron & Wine, Sei A, Oneohtrix Point Never, Kidnap, Ital Tek, Luttrell, Dorian Concept, Red Axes, Modd, Animanz, Synkro ad., dále alba Ross From Friends, Masayoshi Fujita, Hybrid, Santigold, ShadowParty, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Jochen Tiberius Koch, Gaika, Liars, Julian Argülles Tetra, Hoshiko Yamane, Time Groove, Fallen ad. a také kompilace Of Tree ze značky Sun Sea Sky.

22.7. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Mudhoney, Skream, Pional, The Prodigy, Szun Waves, Yotto, Swayzak, Ross From Friends, Phil France, Natureboy Flako, Seba & Manos, Jan Blomqvist, Naibu ad., dále alba Vinyl Williams, Tokyo Prose, Pram, Forteba, Children Of Zeus, Luluc, Miss Red, Express Rising, G.Rag y los Hermanos Patchekos, Afterlife, The Innocence Mission, Trondheim Voices + Asle Karstad, Grabek ad. a také kompilace DJ Kicks od DJ Seinfeld

 

15.7. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Underworld & Iggy Pop, Cubicolor, Beak>, Cigarettes After Sex, SineRider, Matt Lange, Pola & Bryson, James Zabiela, Fehrplay, David Douglas, Catnapp, Jon Dixon ad., dále alba Dirty Projector, Laurel Halo, Pariah, Lotic, Gossamer, Okzharp & Manthe Ribane, Ozmotic, Walton, Skadedyr, Tropic Of Coldness, RDTK, Hannah Peel, Ari Roar, Shy Layers ad. a také kompilace Tour De Traum XV nebo Realm Of Consciousness Pt. III


< Předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52 Další >