NOVINKY NA ALTERNATIVNÍ SCÉNĚ - Archiv vysílání

Datum Krátký popis
24.2. 2019 20:00 - 23:59
17.2. 2019 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od The Cinematic Orchestra, Foals, Amon Tobin, Floating Points, HÆLOS, Recondite, Keep Shelly In Athens, Technimatic, Tim Hecker, Need For Mirrors, Modeselektor ad., dále alba Ry X, Yann Tiersen, Rymden, King Midas Sound, Nivhek, Efdemin, Deptford Goth, Anton Eger, Bjarki, Stats, HOMESHAKE, Perfect Son, Yeggmen, Bewider, Mikron, Dave Harrington Group ad. a také kompilace India Gets Physical Vol. 01

10.2. 2019 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od Bibio, Christian Löffler, Lali Puna, Throwing Snow, Archive, William Basinski, Vök, Stan Kolev, Paper Tiger, Tracey, Walton, André Sobota, 16BL, Anile, Bjarki, Hania Rani ad., dále alba Hauschka, DJ Krush, Panda Bear, Luttrell, Bob Mould, Forrest Fang, Silk Road Assassins, HEALTH, Front Line Assembly, ASC, Mercury Rev, Ryan Lott, Marc De Clive-Lowe ad. a také kompilace Lorn či Music Inspired by the Film Roma.

3.2. 2019 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od The Chemical Brothers, Interpol, Max Cooper, Beck, Shlohmo, These New Puritans, Weval, Ry X, Sam Goku, Sly5thAve, Locked Groove, Rikaar, Slam, Bob Moses ad., dále alba Beirut, Cherry Glazerr, Lee Gamble, Yamila, Quentin Sauvé, Frame, Anna Aaron, Andrew Wasylyk, Bendik Giske, Gemini 4, Corey Fuller, Spielbergs, Ô Lake, Jo David Meyer Lysne, The Green Kingdom ad. a také kompilace Lo Dubs 2 či A Winter Sampler od labelu All Day I Dream.

27.1. 2019 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Lamb, Nils Frahm, Bonobo, Apparat, HVOB, Test Dept., Om Unit, Hælos, Maribou State, Dosem, FaltyDL, Anchorsong, Ellen Allien, Flevans, Artbat, Clavis ad., dále alba Kid Koala, James Holden, Julia Kent, MONO, Te´Amir, Swervedriver, Subjective, Josin, 36, Time Grove, TOY, Swindle, Jeff Ballard, Wooden Peak, Paulina Cassidy, Erik Griswold ad. a také remixový výběr pro Mary Lattimore či kompilace Sick Music 2019

20.1. 2019 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od The Cinematic Orchestra, London Elektricity, Modeselektor, Baths, The Drums, Calibre, Panda Bear, Donna Regina, Teen Daze, Lafawndah, Buraki ad., dále alba James Blake, Deerhunter, Toro Y Moi, The Sensory Illusions, Mark Lockheart, Bruno Bavota, Sharon Van Etten, The Twilight Sad, Lone, Julianna Hatfield, You Tell Me, Tallies, Chloé, Same Waves, Kim Myhr, Flitz & Suppe ad. a také kompilaci Talking House Vol. 7

13.1. 2019 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od The Chemical Brothers, Radiohead, Lali Puna, MONO, Chrome Sparks, Fred V, Luttrell, Cherry Glazerr, Saikon, Tinlicker, Deaf Center, Jimpster, Craün, MUUI ad., dále alba Ultramarine, Daniel Land, Erik Wøllo, Robey, Little People, Bruno Sanfilippo, SubtractiveLAD, Nostalgia, Deadbeat, Shohei Amimori, Alias, Sun Curves, Thought Gang ad. a také kompilace Yoshitoshi: Best of 2018 či Delsin: Best of 2018

6.1. 2019 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte pravidelný průřez Top 50 alby za rok 2018, které jsou řazeny chronologicky

23.12. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EPs od Cigarettes After Sex, Slam, Synkro, DRS, Floex & Tom Hodge, Sei A, Movement Machina, Hot 8 Brass Band, Stan Kolev, Flohio, An Heirloom, Babetta, Little People ad., dále alba The Gentleman Losers, ASC, Naibu, Borka FM, Thomas Fehlmann, Eelke Kleijn, Rhucle, Sleepyeyes, The Micronauts, Olan Mill, Streifenjunko, Lawrence English & Alessandro Cortini, Maze & Lindholm ad. a také výběr remixů pro Sterling Grove či kompilace Boogie Angst Edition Two

16.12. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od UNKLE, Luke Howard, Maya Jane Coles, Khen, ATTLAS, Deetron, Joris Voorn, Sharon Van Etten, Nelver, Kyle Hall, Fracture, Pional & Davis, Siriusmo, Gabriels ad., dále alba Steve Spacek, Sliding Words, Master Margherita, Gyða, Penelope Trappes, Building Instruments, Eliza Shaddad, Marsen Jules, Northerner, Sara Forslund, Stay Ghost, System, Letherette, Al Gromer Khan ad. a také kompilace remixů pro Anomie Belle či Tour De Traum XVI

9.12. 2018 20:00 - 23:59

Dnes se těšte na singly/EPs od Underworld, Toro Y Moi, Calibre, Andrea, Dissident, Sunda Arc, Monty, Peggy Gou, Henry Saiz, Snapped Ankles, Avoure, Ryan Davis, Norken, Bob Moses, Nonames ad., dále alba Lubomyr Melnyk, Kalipo, Farai, Hammock, Phaeleh, CUTS, Sara Forslund, Chronotope Project, Vester Koza, Keir Vine, Gri + Mosconi, Kim Myhr, Ambidextrous, Rhucle ad. a také kompilace remixů pro James Heather či The Sight Below.

2.12. 2018 20:00 - 23:59

Dnes zazní singly/EPs od UNKLE, Hauschka, Ry X, Tycho, Modeselektor, HVOB, Kllo, Will Saul, Kalipo, Grimes, Panda Bear, Nils Frahm, Was A Be, The Young Gods, Paper Tiger, Whitesquare ad., dále alba Throwing Snow, Ex:Re, John Tejada, Whiney, TakeLeave, Akuratyde, Sylvain Chauveau, Tunnelvisions, bvdub, Calibre, Emanuele Errante, K-Conjog, Ambidextrous, Federico Durand, Parra For Cuva, Saloli, David August, Rhucle ad. a také kompilace remixů pro George FitzGerald či výběr Pop Ambient 2019

25.11. 2018 20:00 - 23:59
18.11. 2018 20:00 - 23:59

Dnes uslyšíte singly/EP od Maceo Plex, Gary Numan, Jon Hopkins, Chrome Sparks, Peter Broderick, Chris Coco, Prayer, Ellen Allien, Gerry Read, Kraak & Smaak, Lastlings, Hunter/Game, Deft, Farai ad., dále alba Tomasz Bednarczyk, Joseph Shabason, Reto A Ichi, Need For Mirrors, Waajeed, Camila Fuchs, Axel Rigaud, Josephine Foster, Stereoclip, Okamotonoriaki, Silent Dust, Electro Guzzi, Moon Relay, Factory Floor ad. a také kompilace remixů pro Jazzanova a Rhye a také výroční výběrovka značky Brainfeeder.

11.11. 2018 20:00 - 23:59

Dnes si dáme singly/EPs od Trentemøller, Bibio, Lapalux, Little Dragon, Keep Shelly In Athens, Ben Böhmer, Locked Groove, Mako, These New Puritans, Cherry Glazerr, Beirut, McConville, Maya Jane Coles ad., dále alba J Mascis, Imogen Heap, Maisha, Lil Peep, Atjazz & Jullian Gomes, Endless Melancholy, Stephen Steinbrink, Vessel, Public Memory, Miss Kittin, PlanningToRock, Moods, Rhucle, Max Graef ad. a také kompilace All over the Place Vol. 1


< Předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53 Další >